Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V

RyobiRedskaberEAN: 4892210132352
Pris fra 699 krtil 1.239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 689 kr 8. maj

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18IW3-0 Slagnøgle Intet batteri 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev
699 kr
Til butik
Ryobi One+ R18IW3-0 Slagnøgle Intet batteri 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002436
EAN: 4892210132352
Varenr.: 990099159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V
730 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagnøgle 18V Ryobi One+ R18IW3-0 - 3 hastigheder, 1/4" hex & 1/2" firkant - uden batteri
-23%769 kr
Før 994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slagnøgle 18V Ryobi One+ R18IW3-0 - 3 hastigheder, 1/4" hex & 1/2" firkant - uden batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 VFeatures:Scope of delivery:This item is delivered without battery or charger.GenereltBøsningstype: 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drevFunktioner: LED-lys, variabel hastighedHastighed: 0 - 2100 / 0 - 2500 / 0 - 2900 rpmMaks. moment (hård): 400 N·mProdukttype: Stødnøgle - ledningfri - 3-hastighedersStødhastighed: 0 - 3200 ipmBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VTeknologi: LitiumMål og vægtVægt (med batteri): 2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Slagnøgler
Vægt: 1.94g
EAN: 4892210132352
Varenr.: 1817705
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagnøgle 18V Ryobi One+ R18IW3-0 - 3 hastigheder, 1/4" hex & 1/2" firkant - uden batteri
-22%789 kr
Før 1.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18IW3-0 Slagnøgle Intet batteri 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev
802 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi R18IW3-0 -SOLO
850 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Slagnøgle R18IW3-0
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2CS MEGASTORE DK730 kr769 krKøb
3Boligcenter DK769 kr769 krKøb
4Vivas DK789 kr858 krKøb
5Teknikproffset DK802 kr861 krKøb
6Proshop DK850 kr889 krKøb
7Homeshop DK1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V i 175 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 731 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 698 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ryobi One+ R18IW3-0 - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4 hexsokkel, 1/2 kvadratisk drev - 400 N·m - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026699 kr10 kr (1%)
8. maj 2026689 kr19 kr (3%)
30. apr. 2026708 kr11 kr (2%)
29. apr. 2026719 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026725 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026731 kr42 kr (6%)
16. apr. 2026689 kr15 kr (2%)
14. apr. 2026704 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026699 kr3 kr (0%)
25. mar. 2026696 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret