Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V

RyobiRedskaberEAN: 4892210176196
Pris fra 699 krtil 889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 670 kr 20. maj

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18HG-0 Varmepistol Uden batteri Intet batteri
699 kr
Til butik
Ryobi One+ R18HG-0 Varmepistol Uden batteri Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133004423
EAN: 4892210176196
Varenr.: 994064075
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V
742 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ryobi One+ R18HG-0 18V varmepistol - uden batteri
-14%799 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ryobi One+ R18HG-0 18V varmepistol - uden batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 VRyobi 18V ONE+ R18HG-0 varmepistol er en del af Ryobis ONE+-system med over 200 batteridrevne værktøjer til hus, have, bil, håndværk og meget mere, og den er perfekt til alle bil- og gør-det-selv-opgaver, der kræver varme på op til 470 °C. Denne batteridrevne varmepistol kræver ingen el- eller gasforsyning og er klar til brug med blot et ONE+-batteri overalt. Ideel til bilopgaver som toning af bilruder, fjernelse af bilklistermærker eller varmekrympning af elektriske ledninger. Også god til generelle problemløsningsopgaver som optøning af kobberrør, fjernelse af klæbemidler eller endda bøjning af PVC. Varmepistolen er hurtig og nem at bruge, det tager kun 60 sekunder at nå 470 °C, og den leveres med en koncentratordyse og en reflektordyse. Ved hjælp af et 5,0 Ah-batteri (medfølger ikke) kan Ryobi R18HG-0 levere 470 °C varme i op til 18 minutter på en enkelt opladning. Dette er et nøgent værktøj - batteri og oplader medfølger ikke.GenereltFunktioner: LED-lysLuftstrøm: 170 l/minOpvarmningstemperatur: 470 °CProdukttype: VarmepistolBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VDiverseInkluderet tilbehør: Koncentratordyse, reflektordyseMål og vægtVægt (uden batteri): 0.6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Elværktøj
Vægt: 0.86g
EAN: 4892210176196
Varenr.: 2080187
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ryobi One+ R18HG-0 18V varmepistol - uden batteri
-14%819 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18HG-0 Varmepistol Uden batteri Intet batteri
829 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi R18HG-0 Varmluftpistol ONE+
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2CS MEGASTORE DK742 kr781 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Vivas DK819 kr888 krKøb
5Teknikproffset DK829 kr888 krKøb
6Homeshop DK889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 670 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 885 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 783 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ryobi One+ R18HG-0 - Varmepistol - 170 l/min - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026699 kr29 kr (4%)
20. maj 2026670 kr7 kr (1%)
19. maj 2026677 kr7 kr (1%)
18. maj 2026684 kr7 kr (1%)
17. maj 2026691 kr7 kr (1%)
16. maj 2026698 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026699 kr37 kr (5%)
12. mar. 2026736 kr37 kr (5%)
20. feb. 2026699 kr124 kr (15%)
19. feb. 2026823 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret