Gå til hovedindhold

Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri

RyobiRedskaberEAN: 4892210144447
Pris fra 557 krtil 889 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 473 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 557 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri
557 kr
Til butik
Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ OWS1880  - Ukrudtssprøjte - elektrisk - 18 V - intet batteri - 3.5 l

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002676
EAN: 4892210144447
Varenr.: 993362702
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi OWS1880 Ukrudssprøjte - 18V - SOLO
602 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havesprøjte RYOBI One+ 18 V - 3,5 l OWS1880
659 kr
Til butik
Havesprøjte RYOBI One+ 18 V - 3,5 l OWS1880 billede

Produktinformation

Fordele ved havesprøjte til ukrudt og planteplejeGør havearbejdet lettere med den batteridrevne havesprøjte fra RYOBI One+ 18 V. Med en kapacitet på 3,5 l og medfølgende lanse er den ideel til udendørs sprøjteopgaver som ukrudtsbekæmpelse, rensning af fliser og pleje af bede. Det ergonomiske håndtag giver behageligt greb under længere tids brug, og den lette konstruktion på kun 1,5 kg gør den nem at flytte rundt.Til præcis påføring i havenDen håndholdte havesprøjte leverer et jævnt flow på 30 l/t og bruger en dyse i plast, som giver kontrolleret sprøjtning. Den kører på et 18 V Li-Ion batteri fra One+-systemet, så du kan bruge samme batteri som til dine andre One+-værktøjer. Batteri og oplader medfølger ikke, så du kan vælge den kapacitet, der passer til dine behov.Produkttype: Håndholdt havesprøjteIndvendig kapacitet: 3,5 lLuft-/væskeflow: 30 l/tStøjniveau: 83 dBBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Batterispænding: 18 VVægt: 1,5 kgBatterivægt: 400 gErgonomisk håndtag: JaDyssemateriale: PlastLanse: InkluderetOplader: NejBatteri: NejEgnet til: Udendørs...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Brusepistoler
Vægt: 5.95g
EAN: 4892210144447
Varenr.: 1917097
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Havesprøjte RYOBI One+ 18 V - 3,5 l OWS1880
679 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Ows1880 Havesprøjte
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK557 kr557 krKøb
2CS MEGASTORE DK602 kr641 krKøb
3Boligcenter DK659 kr659 krKøb
4Vivas DK679 kr758 krKøb
5Homeshop DK889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri

PriceData har fulgt prisen på Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri i 175 dage. Laveste pris i perioden er 473 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 557 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Ryobi ONE+ OWS1880 18V Havesprøjte Intet batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026557 kr82 kr (13%)
27. maj 2026639 kr82 kr (15%)
26. maj 2026557 kr3 kr (1%)
25. maj 2026560 kr3 kr (1%)
24. maj 2026563 kr34 kr (6%)
23. maj 2026529 kr111 kr (17%)
22. maj 2026640 kr109 kr (21%)
21. maj 2026531 kr45 kr (8%)
20. maj 2026576 kr19 kr (3%)
16. maj 2026557 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret