Gå til hovedindhold

Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO

RyobiRedskaberEAN: 4892210171948
Pris fra 1.325 krtil 1.747 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 422 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.291 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1325 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ OLM1833B Græsslåmaskine Elektrisk 33 cm Skærebredde
1.325 kr
Til butik
Ryobi One+ OLM1833B Græsslåmaskine Elektrisk 33 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133004305
EAN: 4892210171948
Varenr.: 994060844
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ OLM1833B Græsslåmaskine Elektrisk 33 cm Skærebredde
1.508 kr
Til butik
Ryobi One+ OLM1833B Græsslåmaskine Elektrisk 33 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Batteri: 18 V, Beholderkapacitet: 35 L, Justerbar skærehøjde: 5 trin, Producentgaranti: 3 år, Produktbeskrivelse: Ryobi One+ OLM1833B - græsslåmaskine - elektrisk - ledningfri, Produkttype: Græsslåmaskine - elektrisk - ledningfri, Skærebredde: 33 cm, Udløbstilstande: Afdækning, Vægt: 7.7 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Haveværktøjer
EAN: 4892210171948
Varenr.: D10292
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Plæneklipper 18V ONE+ - OLM1833B
1.549 kr
Til butik
Ryobi Plæneklipper 18V ONE+ - OLM1833B billede

Produktinformation

Ryobi Plæneklipper 18 V ONE+ - OLM1833B Plæneklipper 18 V ONE+Drives av 1 x 18 Lithium+ batteri (Anbefalede >4,0Ah)33 cm klippekapacitet35 liters opsamler med hård top og 5 højdeindstillinger 25-65 mmKompakt design og lav vægtNem og hurtig at montereErgonomisk håndtag for maksimal brugerkomfortBioklip-prop medfølgerSom en del af Ryobi ONE+systemet er batteriet kompatibelt med alt have og elværktøj i 18 V serienSælges uden batteri og lader.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Ryobi One+
Vægt: 1g
Artikel nr.: 5133004305
EAN: 4892210171948
Varenr.: 2020629
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græsslåmaskine Ryobi One+ OLM1833B 18 V ledningsfri, 33 cm
-9%1.599 kr
Før 1.764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græsslåmaskine Ryobi One+ OLM1833B 18 V ledningsfri, 33 cm
-9%1.619 kr
Før 1.784 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO
1.747 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.325 kr1.325 krKøb
2Teknikproffset DK1.508 kr1.577 krKøb
3Homeshop DK1.549 kr1.549 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.747 kr1.747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.138 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.383 kr.

Den nuværende pris på 1.325 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Ryobi One+ OLM1833B - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - intet batteri - 33 cm - 7.7 kg - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.325 kr69 kr (5%)
29. maj 20261.394 kr17 kr (1%)
27. maj 20261.377 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.378 kr57 kr (4%)
23. maj 20261.321 kr4 kr (0%)
19. maj 20261.325 kr97 kr (7%)
13. maj 20261.422 kr31 kr (2%)
8. maj 20261.391 kr31 kr (2%)
7. maj 20261.422 kr127 kr (8%)
6. maj 20261.549 kr133 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret