Gå til hovedindhold

Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO

RyobiRedskaberEAN: 4892210141033
Pris fra 1.655 krtil 1.800 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.220 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1655 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ OBC1820B Græstrimmer Elektrisk
1.655 kr
Til butik
Ryobi One+ OBC1820B Græstrimmer Elektrisk billede

Produktinformation

Ryobi One+ OBC1820B - Græstrimmer - ledningfri - intet batteri - 30 cm - 4.7 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002619
EAN: 4892210141033
Varenr.: 994175582
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO
1.747 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi ONE+ 18V Buskrydder/Græstrimmer - 20/30 cm - OBC1820B
1.800 kr
Til butik
Ryobi ONE+ 18V Buskrydder/Græstrimmer - 20/30 cm - OBC1820B billede

Produktinformation

Ryobi Ryobi ONE+ 18 V Lithium+ græstrimmer/buskrydder - OBC1820B Ryobi ONE+ 18 V Lithium+ græstrimmer/buskrydder Kraftfuld med både trimmerhoved og 3-tandet buskrydderklingeAutomatisk trådfremføring med 30 cm klippekapacitet (20 cm med buskrydderklinge)Variabel hastighed for optimal ydeevnePraktisk cykelhåndtag og komfortabel dobbeltsele for optimal ergonomiLeveres uden batteri og lader.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Ryobi One+
Vægt: 25g
Artikel nr.: 5133002619
EAN: 4892210141033
Varenr.: 1877409

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.655 kr1.655 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.747 kr1.747 krKøb
3Homeshop DK1.800 kr1.800 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.220 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.574 kr.

Den nuværende pris på 1.655 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ryobi ONE+ OBC1820B 18V BUSKRYDDER MED CYKELHÅNDTAG - * Uden batteri og lader! * - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.655 kr8 kr (0%)
1. jun. 20261.663 kr8 kr (0%)
31. maj 20261.671 kr76 kr (4%)
29. maj 20261.747 kr187 kr (12%)
6. maj 20261.560 kr56 kr (4%)
5. maj 20261.504 kr56 kr (4%)
30. apr. 20261.560 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.568 kr8 kr (1%)
28. apr. 20261.576 kr61 kr (4%)
27. apr. 20261.637 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret