Gå til hovedindhold

Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356

RutgersonLegetøjEAN: 7331114010276
Pris fra 1.629 krtil 1.940 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1629 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm
-16%1.629 kr
Før 1.940 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm billede

Produktinformation

Denne trippelblok med frølår og hundsvot bruges i trim og udvekslingssystemer, hvor du har brug for høj mekanisk fordel og direkte kontrol over linen. Den er relevant for sejlere, der arbejder med belastede trimopgaver som storskøde, fintrim eller justeri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rutgerson
EAN: 7331114010276
Varenr.: 53986248786249
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rutgerson Trippelblok Hundsvot og Cleat 60 mm
1.940 kr
Til butik
Rutgerson Trippelblok Hundsvot og Cleat 60 mm billede

Produktinformation

Rutgerson tripleblok med skødelås og hundsvot. Rutgersons glidelejeblokke er udviklet, designet og produceret i Marstrand på den svenske vestkyst. Blokkene er kendt for at være vedligeholdelsesfrie og af højeste kvalitet. Blokkene er fremstillet i armeret komposit med rustfrie detaljer, og alle dele er produceret på Marstrandsfabrikken og monteret i hånden.

Produktspecifikationer

Mærke: Rutgerson
Kategori: Trippelblok med frølår
Materiale: komposit
Artikel nr.: B300684B
EAN: 7331114010276
Varenr.: 71250-684
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356
1.940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk1.629 kr1.629 krKøb
2Watski DK1.940 kr1.940 krKøb
3Anyparts1.940 kr1.940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356

PriceData har fulgt prisen på Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.115 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.940 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.655 kr.

Den nuværende pris på 1.629 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Rutgerson trippelblok med frølår og hundsvot 60mm - 1310356 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.629 kr310 kr (16%)
23. maj 20261.939 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.940 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.939 kr140 kr (8%)
13. feb. 20261.799 kr574 kr (47%)
10. dec. 20251.225 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret