Gå til hovedindhold

Solar Plus Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur

Pris fra 137,84 krtil 180 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42,16 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137.84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pureno Rustfri Stålglans CL-117 500ml
-4%137,84 kr
Før 143,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pureno Rustfri Stålglans CL-117 500ml billede

Produktinformation

Dette produkt er en innovativ beskyttelsesbelægning, der er udformet til effektivt at forsvare diverse overflader mod almindelige forurenende elementer som fedt, støv og fingeraftryk. Denne type af belægning har en bred anvendelse og kan påføres på mange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pureno
Kategori: Spraydåser
EAN: 5705623041113
Varenr.: 282156
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur
167 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rustfri Stålglans Nsf 500 Ml.
175,29 kr
Til butik
Rustfri Stålglans Nsf 500 Ml. billede

Produktinformation

Rustfri Stålglans NSF. Effektivt beskyttelsesmiddel. Bevarer stålets naturlige struktur. Rustfri Stålglans gør overflader modstandsdygtige overfor smuds, fedtfingre m.m. Modvirker mathed. Drivmiddel kulsyre Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt ren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kitchen & Utility Sinks
EAN: 5705623041113
Varenr.: 8810768040273
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rustfri stålglans nsf 500 ml.
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk137,84 kr137,84 krKøb
2CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
3Billigelogvvs.dk175,29 kr175,29 krKøb
4MaintainIt180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur

PriceData har fulgt prisen på Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur i 180 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 137,84 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Rustfri Stålglans NSF 500ml spray. Effektivt rengørings- og beskyttelsesmiddel som bevarer stålets naturlige struktur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026137,84 kr26,96 kr (16%)
30. maj 2026164,8 kr26,96 kr (20%)
23. maj 2026137,84 kr26,96 kr (16%)
22. maj 2026164,8 kr26,96 kr (20%)
15. maj 2026137,84 kr26,96 kr (16%)
14. maj 2026164,8 kr26,96 kr (20%)
9. maj 2026137,84 kr7,45 kr (6%)
7. maj 2026130,39 kr7,45 kr (5%)
6. maj 2026137,84 kr7,45 kr (6%)
21. mar. 2026130,39 kr1,61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret