Gå til hovedindhold

Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm

Russell HobbsStøtter og skinnerEAN: 5038061142945
Pris fra 919 krtil 1.459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 889 kr 9. maj

Sammenlign priser på Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill multikoger 5,5 l - 1.745 W - Sort
-10%919 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill multikoger 5,5 l - 1.745 W - Sort billede

Produktinformation

Fordele ved airfryer og grill i énLav sprøde favoritretter og saftige grillresultater i samme maskine. Russell Hobbs SatisFry Air & Grill er en alsidig airfryer og multikoger med 7 automatiske programmer, så du kan bage, stege, grille, langsomstege og holde maden varm. Den store kapacitet på 5,5 l gør den velegnet til hverdagsmåltider til familien, mens touchbetjeningen og det indbyggede display gør det nemt at vælge temperatur fra 60–260 °C.Nem hverdag i køkkenetDen aftagelige indergryde har non-stick belægning og tåler opvaskemaskine for let rengøring. Sikkerheden er i top med automatisk sluk, overophedningsbeskyttelse og skridsikre fødder. Medfølgende grillrist giver flotte grillmærker og løfter maden for jævn tilberedning. Perfekt til alt fra knasende kartofler til saftige bøffer og hjemmebag.Effekt: 1.745 WKapacitet: 5,5 lTemperaturområde: 60–260 °CBetjening: Touch, indbygget displayAutomatiske programmer: 7Funktioner: Bagning, stegning, grill, langsom tilberedning, over-/undervarme, holde varmBelægning: Non-stickAftagelige dele tåler opvaskemaskineAutosluk og overophedningsbeskyttelseFarve: SortMål (H × B × D): 44,3 × 36,4 × 33,0 cmVægt: 6,8 kgInkluderet tilbehør: Grillrist/grillgitter...

Produktspecifikationer

Mærke: Russel Hobbs
Kategori: Frituregryder
Vægt: 11.63g
EAN: 5038061142945
Varenr.: 2089835
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm
925 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Satisfry Air & Grill Multicooker 26520-56
925 kr
Til butik
Russell Hobbs Satisfry Air & Grill Multicooker 26520-56 billede

Produktinformation

Airfryer, 1745 watt, 5,5 liter, blæsercirkuleret 360° Air Frying, Yderligere funktioner: Slow Cook, Steg, Bagning og Hold varm, Intuitiv touchscreen, digitalt display, Lidt eller ingen olie påkrævet, Justerbar termostat med præcis temperaturkontrol (60-260°C), Tåler opvaskemaskine, Autosluk-funktion, tydelig alarm, Overophedningsbeskyttelse, Skridsikre fødder, sort Med sin rummelige 5,5 liters gryde er Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multi Cooker er en hurtig og nem måde at tilberede de lækre måltider, du elsker. Den har syv tilberedningsmuligheder, så du kan lave mad med selvtillid, uanset om du luftsteger, steger, bager, laver langsom madlavning, brænder, griller eller blot holder måltiderne varme. Med lidt eller ingen olie påkrævet, kan du reducere mængden af ​​fedt, du bruger uden at gå på kompromis med smagen. Så hvis du tænker på en takeaway, hvorfor så ikke i stedet prøve fastfood fra SatisFry Air & Grill Multi Cooker? Det bedste af det hele er, at din SatisFry Air & Grill Multi Cooker har en aftagelig, opvaskemaskinesikker^ gryde og grillplade, så den er nem at rengøre til næste gang.

Produktspecifikationer

Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: 26520-56
EAN: 5038061142945
Varenr.: 3137295
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill multikoger 5,5 l - 1.745 W - Sort
-10%939 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Luftfritös Satisfry Air & Grill Multicooker 26520-56
-17%1.364 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Russell Hobbs Air fryer & Grill Multi Cooker Satisfry 5,5 l Sort
-24%1.401,04 kr
Før 1.855 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Satisfry Air & Grill Multicooker 5,5L 1745W - 26520-56
-13%1.459 kr
Før 1.679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK919 kr919 krKøb
2CS MEGASTORE DK925 kr964 krKøb
3Proshop DK925 kr964 krKøb
4Vivas DK939 kr1.108 krKøb
5Teknikproffset DK1.364 kr1.433 krKøb
6KitchenTime DK1.401,04 kr1.401,04 krKøb
7Estore DK1.459 kr1.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 860 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 2.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.086 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher, 5,5 L, 1745 W, Sort, 60 - 260 °C, Berøring, 364 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026919 kr9 kr (1%)
20. maj 2026910 kr1 kr (0%)
15. maj 2026909 kr1 kr (0%)
11. maj 2026910 kr21 kr (2%)
9. maj 2026889 kr21 kr (2%)
7. maj 2026910 kr29 kr (3%)
5. maj 2026939 kr14 kr (1%)
30. apr. 2026953 kr39 kr (4%)
29. apr. 2026914 kr39 kr (4%)
27. apr. 2026953 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret