Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød

Pris fra 143 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs Desire 24670-56 Håndmixer 350W Blank rød
143 kr
Til butik
Russell Hobbs Desire 24670-56 Håndmixer 350W Blank rød billede

Produktinformation

Russell Hobbs Desire 24670-56 - Håndmixer - 350 W - blank rød

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24670-56
EAN: 4008496940622
Varenr.: 993312236
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 - 350 W
174 kr
Til butik
Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 - 350 W billede

Produktinformation

Håndmixer, 350 W, 5 hastigheder inklusiv turbofunktion, blank rød Leder du efter en håndmikser, der giver dig den praktiske tilgang, du elsker, men skåner dine arme? Så vil du elske Desire Hand Mixer, der gør piskning helt ubesværet. Perfekt til at lave en fest af smag fra kartoffelmos til den fluffy kageblanding, der helt sikkert tilfredsstiller din søde tand - håndmikseren kan gøre alt.

Produktspecifikationer

Kategori: Haandmixer
Artikel nr.: 24670-56
EAN: 4008496940622
Varenr.: 2657139
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndmixer - Russell Hobbs 24670-56, 350 W, rød
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndmixer - Russell Hobbs 24670-56, 350 W, rød billede

Produktinformation

Fordele ved håndmixerGør bagning og madlavning nemmere med Russell Hobbs håndmixer. Med en kraft på 350 W får du effektiv piskning af fløde, æggehvider og dej, mens de fem hastigheder giver dig kontrol til både lette og mere krævende opgaver. Brug turbofunktionen når du har brug for et ekstra boost.Nem og praktisk i køkkenetMixeren er en klassisk rød model med hus i plast, som ligger let i hånden. Den er udstyret med udløserknap, så piskeris eller dejkroge kan fjernes hurtigt. Et oplagt valg til dig, der vil have en pålidelig håndmixer til hverdagens opskrifter i køkkenet.Type: HåndmixerEffekt: 350 WHastigheder: 5Variabel hastighed: JaTurbo: JaUdløserknap: JaFarve: RødMateriale, kabinet: PlastMedfølgende: Garantikort...

Produktspecifikationer

Mærke: Russel Hobbs
Kategori: Blendere
Vægt: 1.21g
EAN: 4008496940622
Varenr.: 1909183
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndmixer - Russell Hobbs 24670-56, 350 W, rød
-11%239 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2Proshop DK174 kr213 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr318 krKøb
5Dealicious Danmark399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød i 166 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Russell Hobbs Håndmixer Desire 24670-56 med Turbofunktion Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026143 kr4 kr (3%)
25. maj 2026147 kr3 kr (2%)
24. maj 2026150 kr4 kr (3%)
23. maj 2026154 kr16 kr (9%)
22. maj 2026170 kr15 kr (10%)
13. maj 2026155 kr244 kr (61%)
12. maj 2026399 kr247 kr (163%)
11. maj 2026152 kr3 kr (2%)
8. maj 2026155 kr40 kr (21%)
7. maj 2026195 kr204 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret