Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk

Russell HobbsSkoEAN: 4008496760428
Pris fra 318 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Cook@Home bordgrill
318 kr
Til butik
Russell Hobbs Cook@Home bordgrill billede

Produktinformation

Denne bordgrill har tre forskellige funktioner - det kan bruges fladt til en panini-presse, vinklet til en skrå grill eller 180° til en åben grillplade. De non-stick-belagte plader er også nemme at rengøre. 1800 W

Produktspecifikationer

Kategori: Bordgrill
Artikel nr.: 17888-56
EAN: 4008496760428
Varenr.: 2404422
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Panini Grill Cook@Home 3-in-1 (20913036001)
-2%392 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Panini Grill Cook@Home 3-in-1 (20913036001) billede

Produktinformation

Den här mångsidiga apparaten har tre olika funktioner - den kan användas platt för en panini press; vinklad för en lutad spis; eller 180° för en öppen stekhäll. De non-stick belagda plattorna är enkla att rengöra också. - Borstat rostfritt stål, - 2/3 skiva panini press, - 5 portioner grill för tillagning av kött och grönsaker, - Öppnar 180° till en öppen stekhäll position, - Inbyggd droppskål för att fånga upp överflödiga vätskor, - Enkel att rengöra non-stick belagda plattor, - Justerbar gångjärn för jämn matlagning, - Lampindikator, - Sladdhållare för förvaring, - 1800W, Mått BxHxD: 345x360x185, Vikt: 3620g.

Produktspecifikationer

Kategori: Bordgrill & Raclette
EAN: 4008496760428
Varenr.: 38-31174
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk
404 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Panini Grill - 3-i-1 Funktion
419,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Panini Grill Cook@Home 3-i-1
-14%499 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK318 kr357 krKøb
2Teknikproffset DK392 kr451 krKøb
3CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb
4Gucca.dk419,95 kr419,95 krKøb
5Estore DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 3-IN-1 - Grill - elektrisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026318 kr32 kr (9%)
14. apr. 2026350 kr32 kr (10%)
7. apr. 2026318 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026317 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026318 kr3 kr (1%)
9. mar. 2026315 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026316 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026315 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026316 kr2 kr (1%)
27. jan. 2026318 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret