Gå til hovedindhold

Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort

Pris fra 578 krtil 849,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 271,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 538 kr 22. maj

Sammenlign priser på Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Good-to-go Multicooker 28270-56
578 kr
Til butik
Russell Hobbs Good-to-go Multicooker 28270-56 billede

Produktinformation

Multicooker, 750W, 6,5L Kapacitet, 8 alsidige tilberedningsfunktioner: Bruning, stegning, sous vide, langsom kogning, damp, ris, kog og hold varm, aftageligt kontrolpanel, støbt aluminiumshus, hærdet glaslåg, digitalt program og timer, køligt touch håndtag, sort Lav familiefavoritter, der får alle til at føle sig hjemme med Good to Go Multi-Cooker. Vælg mellem 8 alsidige tilberedningsfunktioner: Steg, Brun, Sous Vide, Slow Cook, Damp, Ris, Kog og Hold varm. Når aftensmaden er tilberedt, tager du det aftagelige kontrolpanel af, så du kan tage din gryde med holdbart støbt aluminiumshus direkte til bordet for at servere.

Produktspecifikationer

Kategori: Multicooker
Artikel nr.: 28270-56
EAN: 5038061135022
Varenr.: 3063316
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Good To Go Multi Cooker 28270
-19%591 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Good To Go Multi Cooker  28270 billede

Produktinformation

Laga hela familjens favoriter med den mångfacetterade Good to Go Multi-Cookern, Med 8 mångsidiga matlagningsfunktioner kan den allt från att bryna och steka till mer avancerade funktioner som Sous Vide och klassiska långkok. När middagen är klar lossar du enkelt den avtagbara kontrollpanelen och serverar direkt ut den slitstarka gjutna aluminiumgrytan. Grytan som har en imponerande kapacitet på 6,5 liter är utformad för att tåla slitage och kan utan problem tas från köksbänken, vidare till bordet och slutligen till diskmaskinen. Det värmetåliga locket i glas klarar av höga temperaturer och ger dig en bra översikt över det du tillagar, när du serverar använder du det praktiska hänget för locket så att du har händerna fria. Med de förprogrammerade matlagningsfunktionera kan du utan problem tillaga dina favoriträtter, Tillaga en härligt saftig stek, låta din gryta puttra till perfektion eller imponera vännerna med en smakrik risotto, endast fantasin sätter gränserna. När maten är klar kan du välja matlagningsläget tills ni är redo att äta. Om du vill att maten ska vara klar en viss tid ställer du enkelt in timern och låter multi-cookern sköta resten. 8 mångsidiga matlagningsfunktioner: Bryna, Steka, Sous Vide, Långkok, Ånga, Ris, Koka och Varmhållning. Flyttbar kontrollpanel för smidig servering, 6,5 Liters slitstark gryta i aluminium, Härdat glaslock med lockhängare, 59% mer energieffektiv än en konventionell ugn*, Digitala program & timer, Svala handtag, 750W, *jämfört med en traditionell elektrisk ugn när du lagar en hel stekt kyckling (1,4 kg) vid 190°C.

Produktspecifikationer

Kategori: Slowcookers
EAN: 5038061135022
Varenr.: A19412
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Russell Hobbs Good To Go multi Cooker Sort
-23%617 kr
Før 806 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs 28270-56 multi komfur 6,5 L 750 W Sort
689 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Good To Go Multikoger 28270-56/RH
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort
849,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK578 kr617 krKøb
2Teknikproffset DK591 kr660 krKøb
3KitchenTime DK617 kr617 krKøb
4CompuMail DK689 kr689 krKøb
5Estore DK759 kr759 krKøb
6Gucca.dk849,95 kr849,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 538 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 595 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Russell Hobbs - Good To Go Multicooker - 6,5 L - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026578 kr40 kr (7%)
22. maj 2026538 kr39 kr (7%)
20. maj 2026577 kr1 kr (0%)
14. maj 2026578 kr1 kr (0%)
7. maj 2026577 kr11 kr (2%)
1. maj 2026588 kr11 kr (2%)
25. apr. 2026577 kr20 kr (4%)
14. feb. 2026557 kr9 kr (2%)
11. feb. 2026566 kr28 kr (5%)
9. feb. 2026594 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret