Gå til hovedindhold

Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit

Pris fra 221 krtil 346 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 201 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Stavblender Matte Charcoal 3 in 1 - 27141-56 - 500 W
221 kr
Til butik
Russell Hobbs Stavblender Matte Charcoal 3 in 1 - 27141-56 - 500 W billede

Produktinformation

- 500W - 2 hastighedsindstillinger + puls (op til 16.100 omdr./min. - tilbehør til stavblender) - Hakke-tilbehør (500 ml kapacitet) med skridsikre fødder & klinge i rustfrit stål - Piskeristilbehør i rustfrit stål - Aftageligt blenderben - Blenderbæger (600 ml kapacitet) - Tåler opvaskemaskine og BPA-fri dele Russell Hobbs Desire 3-i-1 stavblender i kulgrå hakker dine grøntsager, blender dine smoothies og pisker din fløde med lethed. Denne stavblender på 500W kan tilberede op til 600 ml ingredienser ved bare et tryk på en knap. Dens to hastighedsindstillinger giver dig mulighed for at kontrollere finishen, så den bliver lige som du kan lide den, uanset om den skal være silkeblød eller groft hakket. Og med de aftagelige dele, der er nemme at rengøre, bliver opvasken hurtigt klaret.

Produktspecifikationer

Kategori: Blender
Artikel nr.: 27141-56
EAN: 5038061162875
Varenr.: 3300342
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs 27141-56 Blender 500W Anthracit
239 kr
Til butik
Russell Hobbs 27141-56 Blender 500W Anthracit billede

Produktinformation

Russell Hobbs 27141-56. Type: Bordplade blender, Produktfarve: Anthracit. Omdrejningshastighed (maks.): 16100 rpm, Hastighedskontrol type: Trin, Kontroltype: Knapper. Materiale, kniv: Rustfrit stål. Strøm: 500 W. Bredde: 60 mm, Dybde: 60 mm, Højde: 232 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27141-56
EAN: 5038061162875
Varenr.: 1002633260
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit
240 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs 3 i 1 stavblender - mat trækul
346 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK221 kr260 krKøb
2CompuMail DK239 kr239 krKøb
3CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
4Teknikproffset DK346 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Russell Hobbs 27141-56, Bordplade blender, Impulsfunktion, 500 W, Anthracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026221 kr20 kr (10%)
22. mar. 2026201 kr48 kr (19%)
20. mar. 2026249 kr48 kr (24%)
24. jan. 2026201 kr48 kr (19%)
15. jan. 2026249 kr48 kr (24%)
17. dec. 2025201 kr3 kr (1%)
16. dec. 2025204 kr10 kr (5%)
15. dec. 2025214 kr10 kr (4%)
14. dec. 2025224 kr15 kr (6%)
12. dec. 2025239 kr38 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret