Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber

Russell HobbsTøjEAN: 5038061104516
Pris fra 272 krtil 389 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs 23975-56 Copper Express Dampstrygejern 2600W Sort Brun
272 kr
Til butik
Russell Hobbs 23975-56 Copper Express Dampstrygejern 2600W Sort Brun billede

Produktinformation

Russell Hobbs 23975-56 Copper Express - Dampstrygejern - såleplade: Copper Infused - 2600 W - kobber/sort metallisk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 23975-56
EAN: 5038061104516
Varenr.: 1000745095
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Copper Express Ångstrykjärn
-5%312 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Copper Express Ångstrykjärn billede

Produktinformation

Med en läcker svart färg och lyxig kopparfinish möts design och funktion i en enastående kombination. Strykjärnet har 2600W och en vattentank med kapacitet på 315ml. Den kontinuerliga vattenångan på 40g och den kraftfulla ångpuffen på 150g hjälper dig i din strävan efter skrynkelfria kläder. Med andra ord kommer den annars tråkiga strykningen gå som en dans!, Det finns roligare saker att göra än att vänta på att strykjärnet ska bli varmt. Copper Express Strykjärn har koppar i stryksulan, vilket att det blir en snabbare värmefördelning och därmed mycket snabbare uppvärmning*. Allt för att din strykning ska bli så smidig och snabb som möjligt, och bli klar på nolltid. Funktioner: Stryksula med koppar för snabbare uppvärmningstid *, 2600W, 150 g ångpuff, 40 g kontinuerlig ånga, 315 ml vattentank, Anti Dropp-funktion, Anti Kalk-funktion, Självrengörande, Variabel och vertikal ånga, Texturerat handtag för komfort och bra grepp, 2 meter lång sladdslängd, Indikatorlampa.

Produktspecifikationer

Kategori: Strygejern
EAN: 5038061104516
Varenr.: 38-90190
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Dampstrygejern Copper Express Iron 23975-56
339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Strygejern - Copper Express - Kobber
359,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber
-12%369 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampstrygejern Kobber Ekspresstrygejern
-13%389 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK272 kr272 krKøb
2Teknikproffset DK312 kr371 krKøb
3Proshop DK339 kr378 krKøb
4Boligcenter DK349 kr349 krKøb
5Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
6Vivas DK369 kr448 krKøb
7Estore DK389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber i 148 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Russell Hobbs Copper Express damp- og tørstrygejern 2600 W - sort/kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026272 kr2 kr (1%)
29. maj 2026270 kr2 kr (1%)
25. maj 2026272 kr2 kr (1%)
14. maj 2026270 kr28 kr (12%)
24. apr. 2026242 kr11 kr (4%)
1. apr. 2026253 kr29 kr (10%)
29. mar. 2026282 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026283 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026282 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026283 kr34 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret