Gå til hovedindhold

Homeshop Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250

HomeshopSpejleEAN: 5713917020119
Pris fra 235 krtil 450 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 26. maj

Sammenlign priser på Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Malo spejl Ø50cm natur rattan
235 kr
Til butik
Malo spejl Ø50cm natur rattan billede

Produktinformation

Malo spejl Ø50cm natur rattan er en Spejle i Natur farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Malo spejl Ø50cm natur rattan. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Spejle
Størrelse: 2 cm x 50 cm
Vægt: 2g
Artikel nr.: 46-4001250
EAN: 5713917020119
Varenr.: 46-4001250
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Malo Spejl - Spejl, Rattan, Natur Ø50 Cm
265 kr
Til butik
Malo Spejl - Spejl, Rattan, Natur Ø50 Cm billede

Produktinformation

Spejl med Rattan Kant - Naturlig Skønhed i Dit Hjem Opdater din indretning med vores Malo Spejl med Rattan Kant. Dette spejl er ikke kun et praktisk redskab, men også et smukt dekorativt element, der tilføjer en naturlig og rustik følelse til ethvert rum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Spejl,Alle produkter
Farve: Natur
Størrelse: L:50cm B:2cm H:50cm
EAN: 5713917020119
Varenr.: 8423440253205
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250
349 kr
Til butik
Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 billede

Produktinformation

Malo rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 Produktspecifikation: Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm Materiale: Rattan Farve: Natur Længde (cm): 50 Bredde (cm): 2 Højde (cm): 50 Nettovægt (kg): 2 Leveres: Samlet

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Møbel tilbehør
Vægt: 2g
Artikel nr.: 4001250
EAN: 5713917020119
Varenr.: 4001250
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Malou - Spejl i rattan, ø 50 cm.
450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK235 kr284 krKøb
2Billige Bolig Møbler265 kr265 krKøb
3Homeshop DK349 kr349 krKøb
43-nordic450 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250

PriceData har fulgt prisen på Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 183,2 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Rundt spejl i natur rattan Ø50 cm - 4001250 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026235 kr16 kr (7%)
26. maj 2026219 kr16 kr (7%)
24. maj 2026235 kr16 kr (7%)
29. apr. 2026219 kr16 kr (7%)
28. apr. 2026235 kr16 kr (7%)
24. apr. 2026219 kr16 kr (7%)
23. apr. 2026235 kr114 kr (33%)
14. apr. 2026349 kr114 kr (49%)
13. apr. 2026235 kr16 kr (7%)
6. apr. 2026219 kr16 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret