Gå til hovedindhold

Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange

RothEludstyrEAN: 5702000150239
Pris fra 1.990 krtil 2.253,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 263,75 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1990 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline® SL kontrolenhed 8 kanaler udvidelse
1.990 kr
Til butik
Roth Touchline® SL kontrolenhed 8 kanaler udvidelse billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: LK IHC® Control
Farve: 1
Artikel nr.: 17466397068
EAN: 5702000150239
Varenr.: 20298252
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth Touchline SL udvidelsesmodul, 8 kanal
1.999 kr
Til butik
Roth Touchline SL udvidelsesmodul, 8 kanal billede

Produktinformation

Dette udvidelsesmodul skal forbindes med en Roth Touchline SL Master kontrolenhed og giver dig mulighed for at regulere helt op til 16 kredse, når de to moduler er kombineret. På kontrolenhedens display kan du se aktuel og ønsket temperatur, systemtilstan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varme
EAN: 5702000150239
Varenr.: 466397068
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH TOUCHLINE SL KONTROLENHED 8, UDV.
2.110,2 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange
2.235 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth touchline sl kontrolenhed 8, udv.
2.253,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.990 kr1.990 krKøb
2CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.110,2 kr2.110,2 krKøb
4BilligVVS DK2.235 kr2.235 krKøb
5MaintainIt2.253,75 kr2.253,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange

PriceData har fulgt prisen på Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.990 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 2.230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.098 kr.

Den nuværende pris på 1.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Roth Touchline SL udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.990 kr120,2 kr (6%)
10. maj 20262.110,2 kr120,2 kr (6%)
6. maj 20261.990 kr95,16 kr (5%)
5. maj 20262.085,16 kr95,16 kr (5%)
2. maj 20261.990 kr40 kr (2%)
1. maj 20262.030 kr40 kr (2%)
30. apr. 20261.990 kr95,16 kr (5%)
23. apr. 20262.085,16 kr47,84 kr (2%)
22. apr. 20262.133 kr47,84 kr (2%)
19. apr. 20262.085,16 kr47,84 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret