Gå til hovedindhold

Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4"

RothSanitetEAN: 5702000130934
Pris fra 171 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth overgang rustfri stål 22 mm x 3/4 muffe
171 kr
Til butik
Roth overgang rustfri stål 22 mm x 3/4 muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 17046601.022
EAN: 5702000130934
Varenr.: 5759464
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Overgang rustfrit stål 22 mm x 3/4" muffe
171 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH OVERGANGSMUFFE 22MM - 3/4" RUSTFRI
184,04 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4"
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4"
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3EL-GROSSISTEN184,04 kr184,04 krKøb
4CompletVVS189 kr189 krKøb
5BilligVVS DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4" i 153 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Roth rustfri indstik overgangsmuffe 22 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026171 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026169 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026167 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026165 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026164 kr2 kr (1%)
1. jan. 2026162 kr2 kr (1%)
31. dec. 2025164 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret