Gå til hovedindhold

Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

RothEludstyrEAN: 4037115036699
Pris fra 2.838 krtil 3.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.783 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2838 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus
2.838 kr
Til butik
Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 17401973.009
EAN: 4037115036699
Varenr.: 3657503
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Gulvvarmefordeler 9 afgange uden omløber
2.838 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
2.859 kr
Til butik
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse billede

Produktinformation

Roth Gulvvarmefordeler eret kvalitetsproduker både i konstruktion og teknik.Gulvvarmefordeleren er, forberedt for montering af termomotorer.Gulvvarmefordeleren indeholder alle nødvendige beslag ogventiler, som skal bruges for at regulere et moderne gulvva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varmesystemer
EAN: 4037115036699
Varenr.: 401973009
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
2.899 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth gulvvarme-fordeler - 9 afgange
3.131,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth gulvvarmefordeler 1" 9 afgange
3.343,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.838 kr2.838 krKøb
2Proshop DK2.838 kr2.838 krKøb
3LavprisVVS2.859 kr2.859 krKøb
4CompletVVS2.899 kr2.899 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.131,04 kr3.131,04 krKøb
6MaintainIt3.343,75 kr3.343,75 krKøb
7BilligVVS DK3.499 kr3.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

PriceData har fulgt prisen på Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus i 172 dage. Laveste pris i perioden er 2.728 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 2.838 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.778 kr.

Den nuværende pris på 2.838 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 9 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20262.838 kr12 kr (0%)
15. apr. 20262.826 kr43 kr (2%)
21. mar. 20262.783 kr11 kr (0%)
2. jan. 20262.772 kr44 kr (2%)
1. jan. 20262.728 kr44 kr (2%)
31. dec. 20252.772 kr44 kr (2%)
14. dec. 20252.728 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret