Gå til hovedindhold

Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

RothEludstyrEAN: 4037115036637
Pris fra 1.159 krtil 1.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.144 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus
1.159 kr
Til butik
Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 17401973.003
EAN: 4037115036637
Varenr.: 3657499
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Gulvvarmefordeler 3 afgange uden omløber
1.159 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.189 kr
Til butik
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse billede

Produktinformation

Roth Gulvvarmefordeler eret kvalitetsproduker både i konstruktion og teknik.Gulvvarmefordeleren er, forberedt for montering af termomotorer.Gulvvarmefordeleren indeholder alle nødvendige beslag ogventiler, som skal bruges for at regulere et moderne gulvva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varmesystemer
EAN: 4037115036637
Varenr.: 401973003
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth gulvvarme-fordeler - 3 afgange
1.278,26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth gulvvarmefordeler 1" 3 afgange
1.376,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.599 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.159 kr1.159 krKøb
2Proshop DK1.159 kr1.159 krKøb
3LavprisVVS1.189 kr1.189 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.278,26 kr1.278,26 krKøb
5MaintainIt1.376,25 kr1.376,25 krKøb
6BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb
7CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

PriceData har fulgt prisen på Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.147 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 3 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.158 kr7 kr (1%)
30. apr. 20261.165 kr21 kr (2%)
28. apr. 20261.144 kr21 kr (2%)
27. apr. 20261.165 kr21 kr (2%)
17. apr. 20261.144 kr40 kr (3%)
16. apr. 20261.184 kr22 kr (2%)
20. jan. 20261.162 kr1 kr (0%)
3. jan. 20261.161 kr39 kr (3%)
2. jan. 20261.122 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret