Gå til hovedindhold

Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe

RothEludstyrEAN: 5702000152714
Pris fra 10.749 krtil 13.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.450 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe
10.749 kr
Til butik
Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 10389071
EAN: 5702000152714
Varenr.: 21943353
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline® SL komplet trådløs varmepakke, 5 rum
10.749 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline SL gulvvarmestyring, trådløs, 5 kredse
11.389 kr
Til butik
Roth Touchline SL gulvvarmestyring, trådløs, 5 kredse billede

Produktinformation

Roth Komplet gulvvarmepakke Med denne Roth "Grab and go" gulvvarmepakke til 5 kredse får du alt, hvad du behøver, samlet i én praktisk pakke med ét VVS-nr. Nemt og bekvemt! Pakken inkluderer den nyeste teknologi, herunder Roth Touchline SL termo

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5702000152714
Varenr.: 466212352
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth grab and go gulvvarme pakke 5 rum
12.497,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth Touchline SL gulvvarmestyring, trådløs, 5 kredse
13.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.749 kr10.749 krKøb
2Proshop DK10.749 kr10.749 krKøb
3LavprisVVS11.389 kr11.389 krKøb
4MaintainIt12.497,5 kr12.497,5 krKøb
5BilligVVS DK13.199 kr13.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe

PriceData har fulgt prisen på Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 10.638 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 11.064 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.831 kr.

Den nuværende pris på 10.749 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Roth Grab and Go gulvvarmepakke til 5 rum 230V med TouchLine styring & 15-60 cirkulationspumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202610.749 kr1 kr (0%)
28. maj 202610.750 kr48 kr (0%)
27. maj 202610.798 kr50 kr (0%)
23. maj 202610.848 kr12 kr (0%)
22. maj 202610.836 kr1 kr (0%)
21. maj 202610.835 kr48 kr (0%)
18. maj 202610.787 kr11 kr (0%)
15. maj 202610.798 kr1 kr (0%)
14. maj 202610.799 kr49 kr (0%)
7. maj 202610.848 kr216 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret