Gå til hovedindhold

Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2"

RothSanitetEAN: 5702000089065
Pris fra 130 krtil 177 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Forskr lige m/ AFSP 90 mm x 3/4" X 1/2"
130 kr
Til butik
Roth Forskr lige m/ AFSP 90 mm x 3/4" X 1/2" billede

Produktinformation

Anvendes til bla. Roth QuickBox koblingsdåser.

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Pex systemer
Artikel nr.: 17728257.033
EAN: 5702000089065
Varenr.: 3254610
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH QUICKBOX Forskr.1/2"X3/4" m afspærring
130,45 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Forskr lige med afsp 90 mm x 3/4 x 1/2
140 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2"
143 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forskr lige m/ AFSP 90 mm x 3/4 X 1/2
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK130 kr169 krKøb
2EL-GROSSISTEN130,45 kr130,45 krKøb
3Elvvs.dk140 kr140 krKøb
4WATTOO.DK143 kr143 krKøb
5CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2" i 163 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Roth forskruning lige med afsprring, 90 mm, 3/4" x 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026129 kr1 kr (1%)
23. feb. 2026130 kr1 kr (1%)
21. dec. 2025131 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret