Gå til hovedindhold

Homeshop Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder

HomeshopHavemøblerEAN: 5713917001149
Pris fra 3.650 krtil 5.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.149 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3650 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HOUSE NORDIC ROSSI SOFASÆT KUBU GRÅ M/SORTE HYNDER - 95
3.650 kr
Til butik
HOUSE NORDIC ROSSI SOFASÆT KUBU GRÅ M/SORTE HYNDER - 95 billede

Produktinformation

Rossi Sofasæt fra House Nordic er et elegant loungesæt i kubu. Sofasættet er gråt med sorte hynder, og kan placeres på forskellige måder, og passer derfor til de fleste udeområder. Sofasættet måler: 2 x hjørner: 95 x 73 x H: 65 cm. 2 x puf: 85 x 64 x H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HOUSE NORDIC
Kategori: House Nordic
EAN: 5713917001149
Varenr.: 68985
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Rossi Sofasæt Grå
-42%4.192 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Rossi Loungesæt Polyrattan Kubu Grå - 2 Hjørner, Puf og Bord
-32%4.299 kr
Før 6.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rossi Loungesæt Polyrattan Kubu Grå - 2 Hjørner, Puf og Bord billede

Produktinformation

Komplet loungesæt i polyrattan med nordisk design Rossi loungesæt fra House Nordic er et stort og lækkert sofa- og loungesæt i kubu grå polyrattan med sorte hynder. Sættet kombinerer det nordiske udtryk med komfort og funktionalitet, perfekt til terrassen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917001149
Varenr.: 42001784013052
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Rossi Sofasæt Grå
-40%4.344 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder
5.184 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sofasæt Sofasæt i kubu grå med sorte hynder - 7701010
5.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk3.650 kr3.650 krKøb
2Biva DK4.192 kr4.192 krKøb
3Bolig & Haven4.299 kr4.299 krKøb
4XL Møbler DK4.344 kr4.344 krKøb
5Billige Bolig Møbler5.184 kr5.184 krKøb
6Homeshop DK5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder

PriceData har fulgt prisen på Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder i 164 dage. Laveste pris i perioden er 3.650 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 5.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.313 kr.

Den nuværende pris på 3.650 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Rossi Loungesæt - Loungesæt I Polyrattan, Kubu Grå, Inkl. Hynder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.650 kr542 kr (13%)
14. maj 20264.192 kr107 kr (2%)
13. maj 20264.299 kr107 kr (3%)
6. mar. 20264.192 kr107 kr (2%)
5. mar. 20264.299 kr107 kr (3%)
10. feb. 20264.192 kr152 kr (3%)
9. feb. 20264.344 kr152 kr (4%)
8. feb. 20264.192 kr152 kr (3%)
6. feb. 20264.344 kr152 kr (4%)
29. jan. 20264.192 kr152 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret