Gå til hovedindhold

Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde

House DoctorLamperEAN: 5707644898363
Pris fra 638 krtil 999,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 361,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 638 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
House Doctor Roomie bordlampe
638 kr
Til butik
House Doctor Roomie bordlampe billede

Produktinformation

Bordlampe i antik messing med stemningslys til dit hjem Drømmer du om at tilføje en varm og indbydende stemning til din bolig? Denne Roomie bordlampe fra House Doctor i antik messing er det perfekte valg. Med sin håndlavede overflade og organiske svampefo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Lampetyper
Farve: Messing
EAN: 5707644898363
Varenr.: 6644004408
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde
-26%745 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Roomie bordlampe Messing finish
-24%760 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Bordlampe - Roomie - Messing Finish
849,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Bordlampe, Roomie, Messingfinish
-10%900 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Bordlampe, Roomie, Messingfinish
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk638 kr638 krKøb
2Lampemesteren DK745 kr745 krKøb
3KitchenTime DK760 kr760 krKøb
4Gucca.dk849,95 kr849,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop900 kr900 krKøb
6Bolig & Haven999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 569,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 693 kr.

Den nuværende pris på 638 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Roomie Bordlampe Messing House Doctor - Stue - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026638 kr51 kr (7%)
23. maj 2026689 kr51 kr (8%)
4. mar. 2026638 kr68,05 kr (12%)
2. mar. 2026569,95 kr68,05 kr (11%)
28. feb. 2026638 kr62 kr (9%)
26. feb. 2026700 kr62 kr (10%)
24. feb. 2026638 kr62 kr (9%)
23. feb. 2026700 kr43 kr (6%)
22. feb. 2026743 kr22 kr (3%)
21. feb. 2026765 kr127 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret