Gå til hovedindhold

Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A

RonstanSejlads og raftingEAN: 9316800262007
Pris fra 155 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 26. maj

Sammenlign priser på Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan Skildpadde blok, serie 20
-5%155 kr
Før 163 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Skildpadde blok, serie 20 billede

Produktinformation

Ronstan kuglelejeblokke210715 - Ronstan Skildpadde blok, serie 20Arbejdsbelastning: 250 kgBrand: RonstanBrudstyrke: 550 kgMax tov diameter: 6 mmSkivediameter: 20 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Kindblok
Artikel nr.: 130RF20151A
EAN: 9316800262007
Varenr.: 210715
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan Skildpadde blok, serie 20
-22%156 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Skildpadde blok, serie 20 billede

Produktinformation

Letvægts kuglelejeblok til sejlbåd Ronstan Serie 20 skildpadde blok er en letvægts kuglelejeblok til skjød, fald og leads på dinghyer og sportsbåde. Blokken er designet til tov op til 6 mm og anbefales til lette belastninger, hvor lav vægt og lav friktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 20
EAN: 9316800262007
Varenr.: 53935822537033
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK155 kr155 krKøb
2RenBåd.dk156 kr156 krKøb
3Anyparts199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A

PriceData har fulgt prisen på Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A i 116 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ronstan Skildpadde blok, serie 20 - 130RF20151A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026155 kr11 kr (8%)
26. maj 2026144 kr11 kr (7%)
22. maj 2026155 kr5 kr (3%)
16. maj 2026150 kr5 kr (3%)
17. apr. 2026155 kr9,76 kr (7%)
16. apr. 2026145,24 kr9,76 kr (6%)
20. mar. 2026155 kr8 kr (5%)
20. feb. 2026163 kr27 kr (14%)
17. feb. 2026190 kr27 kr (17%)
6. feb. 2026163 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret