Gå til hovedindhold

Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140

RonstanStand-up blokEAN: 9316800447473
Pris fra 318 krtil 426 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 270,25 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel
318 kr
Til butik
Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel billede

Produktinformation

EGENSKABER· Ekstrem let blok med høj brudstyrke · Enkel montering med det unikke Dynema link, der giver en lav profil· Lavfriktions kuglelejesystem der ikke kræver vedligehold · Stærke letvægtsfrølår, med justerbar arm

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Stand-up blok
Artikel nr.: 130RF45140
EAN: 9316800447473
Varenr.: 210713
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel
-22%331 kr
Før 426 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel billede

Produktinformation

Stand-up blok med svirvel til trimanlæg Ronstan Series 40 Orbit stand-up blok er en enkelt kugleleje-blok med svirvelshackle og gummi stand-up boot til trim- og kontrolliner på joller, sportsbåde og mindre kølbåde. Blokken monteres direkte i dækket og hol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 40
EAN: 9316800447473
Varenr.: 53936343089481
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140
426 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK318 kr318 krKøb
2RenBåd.dk331 kr331 krKøb
3Anyparts426 kr426 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140

PriceData har fulgt prisen på Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140 i 48 dage. Laveste pris i perioden er 270,25 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Ronstan serie 40 stand-up blok med svirvel - 130RF45140 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026318 kr45 kr (16%)
31. maj 2026273 kr45 kr (14%)
30. maj 2026318 kr7 kr (2%)
26. maj 2026311 kr2 kr (1%)
22. maj 2026313 kr2,8 kr (1%)
12. maj 2026310,2 kr8,8 kr (3%)
11. maj 2026319 kr8,8 kr (3%)
8. maj 2026310,2 kr8,8 kr (3%)
30. apr. 2026319 kr29,48 kr (10%)
27. apr. 2026289,52 kr29,48 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret