Gå til hovedindhold

Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk

RommelsbacherKasserollerEAN: 4001797675002
Pris fra 1.761 krtil 2.757 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 996 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.345 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1761 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rommelsbacher Kokplatta Dubbel Induktion CT 3420/IN 2000W LED
-12%1.761 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rommelsbacher Kokplatta Dubbel  Induktion  CT 3420/IN  2000W  LED billede

Produktinformation

Matlagning med modern och högkvalitativ induktionsteknik, Denna dubbla kokplatta med induktion har en ren design och är tillverkad i högkvalitativa material. Induktion är det moderna sättet att laga mat: effektivt och ekonomiskt. Temperaturen stiger mycket snabbt eftersom ett elektromagnetiskt fält värmer botten av kastrullen direkt och inte värmeplattan. Matlagningen är snabb som på gas, och säker som med el. Denna högkvalitativa mobila dubbla kokplatta är ett perfekt tillägg som matlagningsyta i alla kök och är även idealiska för användning i fritidshus och på kontor. Funktioner och fördelar: - Lämplig för alla grytor/pannor med ferromagnetisk (järnhaltig) bas, - LED-display, - Superplatt, modern slimmad design - endast 4,3 cm hög, - Ramlös glaskeramisk matlagningsyta med hel yta – mycket lätt att rengöra, - 2 kokzoner: 120 - 260 mm Ø, 1400/2000 W, lämplig för kastruller och stekpannor upp till 260 mm Ø, - Separat styrning av kokzonerna, - Modern skjutreglage pekkontroll – lätt att använda genom att röra och svepa över peksensorerna, - 10 effektnivåer, - 10 temperaturnivåer från 60°C till 220°C, - Separat låsfunktion, - 180 minuters timer med signalton, avstängningsfunktion, - Restvärmedisplay, indikatorlampa, Hög säkerhetsnivå, Funktioner som restvärmedisplay, lås och kastrulldetektering säkerställer också en hög säkerhetsnivå för användare av dessa attraktiva induktionshällar från ROMMELSBACHER. Specifikationer: Produktens färg: svart, Effekt: 230V 3400W, Objektets vikt: 4,55 kg, Mått (B/D/H): 56,00 x 36,00 x 4,50 cm, Typ av häll: Induktion, Kokzoner: 2, timer (timer): Ja, Överhettningsskydd: Ja, Specialfunktioner: Lättskött glaskeramisk matlagningsyta, modern skjutreglage touch-kontroll.

Produktspecifikationer

Kategori: Miniovne og kogeplader
EAN: 4001797675002
Varenr.: D21587
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ROMMELSBACHER CT 3420/IN - induction hot plate - black
1.830 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kogeplade Dobbelt Induktion CT 3420/IN 2000W LED
-13%2.339 kr
Før 2.689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kogeplade Dobbelt Induktion CT 3420/IN 2000W LED billede

Produktinformation

Madlavning med moderne og højkvalitets induktionsteknologi Denne dobbelte induktionskogeplade har et slankt design og er lavet af materialer af høj kvalitet. Induktionsmagning er en moderne metode, der er både effektiv og økonomisk. Temperaturen stiger hurtigt, da et elektromagnetisk felt direkte opvarmer bunden af ​​gryden, ikke kogepladens overflade. Madlavning er lige så hurtig som med gas og lige så sikker som med elektricitet. Denne højkvalitets bærbare dobbelt kogeplade er en perfekt tilføjelse til ethvert køkken og er også ideel til brug i feriehuse og kontorer. Funktioner og fordele: - Velegnet til alle gryder og pander med en ferromagnetisk (jernholdig) bund - LED display - Ultrafladt, moderne slankt design - kun 4,3 cm høj - Rammeløs glaskeramisk kogeflade - meget nem at rengøre - 2 kogezoner: 120 - 260 mm i diameter, 1400/2000 W, velegnet til gryder og pander op til 260 mm i diameter - Separat kontrol for hver kogezone - Moderne skyder berøringskontrol - nem at bruge ved at røre og skubbe over berøringssensorerne - 10 effektniveauer - 10 temperaturniveauer fra 60°C til 220°C - Separat låsefunktion - 180-minutters timer med signaltone, sluk-funktion - Restvarmedisplay, indikatorlys Højt sikkerhedsniveau Funktioner som restvarmevisning, lås og gryderegistrering sikrer et højt sikkerhedsniveau for brugere af disse attraktive induktionskogeplader. Specifikationer: Produktfarve: Sort Effekt: 230V 3400W Varevægt: 4,55 kg Dimensioner (B/D/H): 56,00 x 36,00 x 4,50 cm Kogepladetype: Induktion Kogezoner: 2 Timer: Ja Overophedningsbeskyttelse: Ja Særlige egenskaber: Glaskeramisk kogeflade, der er nem at rengøre, moderne skyderberøringskontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gryder
Vægt: 5.26g
Artikel nr.: ONC-A13373
EAN: 4001797675002
Varenr.: 109657
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk
2.757 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.761 kr1.830 krKøb
2Proshop DK1.830 kr1.830 krKøb
3Estore DK2.339 kr2.339 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.757 kr2.956 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk

PriceData har fulgt prisen på Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.345 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 1.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.576 kr.

Den nuværende pris på 1.761 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Rommelsbacher CT 3420/IN Induktion dobbelt kogeplade glaskeramisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.761 kr96 kr (6%)
27. maj 20261.665 kr92 kr (6%)
26. maj 20261.573 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.565 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.573 kr22 kr (1%)
20. maj 20261.551 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.543 kr155 kr (11%)
16. maj 20261.388 kr39 kr (3%)
15. maj 20261.349 kr10 kr (1%)
12. maj 20261.359 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret