Gå til hovedindhold

ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W

Pris fra 562 krtil 1.149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 587 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 562 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rommelsbacher MX 1250 Blender 1.2kW Rustfrit stål
562 kr
Til butik
Rommelsbacher MX 1250 Blender 1.2kW Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rommelsbacher MX 1250 - Blender - 1.75 liter - 1.2 kW - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MX 1250
EAN: 4001797853134
Varenr.: 995536956
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W
636 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender - ROMMELSBACHER MX 1250, 1,75 l, 1.200 W, rustfrit stål
889 kr
Til butik
Blender - ROMMELSBACHER MX 1250, 1,75 l, 1.200 W, rustfrit stål billede

Produktinformation

Fordele ved blender til smoothies og isknusningSkab cremede smoothies, shakes og saucer på få sekunder med ROMMELSBACHER MX 1250. Den kraftige 1.200 W motor kombineret med en rummelig 1,75 l glaskande giver plads til både hverdagsdrikke og større portioner til hele familien. Med dedikeret funktion til isknusning og pulsfunktion får du den konsistens, du ønsker - fra grovhakket til helt silkeblød.Brugervenlig og let at rengøreBlenderen har 6 knivblade i rustfrit stål, aftagelig kniv og låg samt skridsikre fødder for stabilitet. Betjeningen er enkel med drejeknap og knapper, og låget har påfyldningshul, så du kan tilsætte ingredienser undervejs. Delene kan tages fra hinanden, hvilket gør rengøringen hurtig og ukompliceret.Type: BordblenderEffekt: 1.200 WSpænding: 230 V (AC)Kande: Glas, kapacitet 1,75 lKnive: 6 blade i rustfrit stål, aftageligeFunktioner: Pulse, isknusning, tænd/slukBetjening: Drejeknap og knapperLåg: Aftageligt med påfyldningshulRengøring: Let at skille ad og gøre renSkridsikre fødder: JaMaks. omdrejninger: 22.000 rpmFarve/finish: Rustfrit stålMål (H × B × D): 44,2 × 22 × 18,5 cmVægt: 4,55 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Blendere
Vægt: 6.7g
EAN: 4001797853134
Varenr.: 1984593
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender - ROMMELSBACHER MX 1250, 1,75 l, 1.200 W, rustfrit stål
909 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Blender MX 1250 Glaskande 1,75l 1200W 22000RPM
-14%1.149 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK562 kr562 krKøb
2Proshop DK636 kr675 krKøb
3Boligcenter DK889 kr889 krKøb
4Vivas DK909 kr988 krKøb
5Estore DK1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W

PriceData har fulgt prisen på ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 562 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 646 kr.

Den nuværende pris på 562 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ROMMELSBACHER Blender MX 1250 - blender - stainless steel - 1200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026562 kr51 kr (8%)
6. maj 2026613 kr40 kr (6%)
30. apr. 2026653 kr29 kr (5%)
17. apr. 2026624 kr45 kr (8%)
16. apr. 2026579 kr2 kr (0%)
8. apr. 2026577 kr8 kr (1%)
3. apr. 2026569 kr8 kr (1%)
2. apr. 2026577 kr11 kr (2%)
1. apr. 2026566 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026571 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret