Gå til hovedindhold

Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk

PilotSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902505355684
Pris fra 29,71 krtil 338 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 308,29 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24,94 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.71 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pilot V-Ball RT 07
29,71 kr
Til butik
Rollerpen Pilot V-Ball RT 07 billede

Produktinformation

Smart og trendy designet hætteløs ball-liner med klikmekanisme. Har flydende blæk, så pennen ikke klatter. Det velkendte V-system sikrer jævn og ensartet skrivning til sidste dråbe. Har gummigreb, der giver et godt fingerfæste.• Spidsbredde: 0,7 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902505355684
Varenr.: 187.4912 01
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Udgår: Ball-liner m/klik V-Ball RT 0,7 blå
30 kr
Til butik
Udgår: Ball-liner m/klik V-Ball RT 0,7 blå billede

Produktinformation

Moderne, smart og trendy designet Ball-Liner med klikmekanisme. Med Pilots velkendte V-system, der sikrer jævn og ensartet skrivning til sidste dråbe. Fuldt opløst blæk, der giver en dyb og let læselig streg. Med gummigreb som giver et godt fingerfæste. H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505355684
Varenr.: DP-PLT355684
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Roller Pilot V Ball Blrt-vb 0,7 blå
34,94 kr
Til butik
Roller Pilot V Ball Blrt-vb 0,7 blå billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Pilot Model: Pilot Vball RT - Rollerpen - M - Blå Dimensioner: 145x15x15mm Farve: Blå Mængde: 12 stk 3 hurtige: Genopfyldelig kuglepen for kontinuerlig skrivning Ergonomisk greb for komfortabel brug i længere tid Blå kuglepen for klare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Rollerpen
Farve: Blå
EAN: 4902505355684
Varenr.: 116392
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk
338 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap29,71 kr29,71 krKøb
2HUMA.dk30 kr30 krKøb
3Hertels Boresko34,94 kr34,94 krKøb
4CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 29,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 29,71 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Rollerpen, Pilot V-Ball Rt, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202629,71 kr4,77 kr (19%)
25. mar. 202624,94 kr3,06 kr (11%)
24. mar. 202628 kr3,06 kr (12%)
14. mar. 202624,94 kr3,06 kr (11%)
13. mar. 202628 kr3,06 kr (12%)
1. mar. 202624,94 kr3,06 kr (11%)
28. feb. 202628 kr3,06 kr (12%)
27. jan. 202624,94 kr
26. jan. 202625 kr
25. jan. 202624,94 kr1,94 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret