Gå til hovedindhold

Miller Pen Co. A/S, lagerkonto Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver

Pris fra 39,95 krtil 315 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 275,05 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 17. maj

Sammenlign priser på Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hybrid roller Pentel k230-z sølv
39,95 kr
Til butik
Hybrid roller Pentel k230-z sølv billede

Produktinformation

Tynd 1,0 mm pen med en flot skrift i sølv, som er anvendelig til fotoalbum, scrapbooking, bordkort, invitationer mv.

Produktspecifikationer

Kategori: Skole
EAN: 3474377923700
Varenr.: 47285166178557
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver
84 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rollerpen Pentel Hybrid Gel, sølv 1,0mm
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekæden39,95 kr39,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
3Nova Nordic A/S315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver

PriceData har fulgt prisen på Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver i 177 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 39,95 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 82% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rollerpen, Pentel Hybrid Gel, K230-ZO 1,0MM, silver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202639,95 kr44,05 kr (52%)
29. maj 202684 kr44,05 kr (110%)
23. maj 202639,95 kr44,05 kr (52%)
22. maj 202684 kr44,05 kr (110%)
18. maj 202639,95 kr17,95 kr (82%)
17. maj 202622 kr17,95 kr (45%)
15. maj 202639,95 kr17,95 kr (82%)
14. maj 202622 kr17,95 kr (45%)
2. apr. 202639,95 kr4,95 kr (14%)
5. feb. 202635 kr5 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret