Gå til hovedindhold

Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort

RolleiFjernstyrede helikoptereEAN: 4048805351008
Pris fra 466 krtil 702 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 466 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollei - Fly 60 Combo - C0
466 kr
Til butik
Rollei - Fly 60 Combo - C0 billede

Produktinformation

Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Rollei
Kategori: Droner Helikopter
Artikel nr.: 35100
EAN: 4048805351008
Varenr.: 3316448
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rollei Fly 60 Fly More Combo-kameradrone
566 kr
Til butik
Rollei Fly 60 Fly More Combo-kameradrone billede

Produktinformation

FLY 60 COMBO KAMERA DRONE, Droner bliver stadig mere populære i den private sfære, og med god grund. quadrocopteren er ikke kun sjov at flyve, men åbner også takket være det integrerede kamera helt nye perspektiver og leverer fotos og videoer, som du ikke kendte før. Derfor er der nu Rollei Fly 60 combo . Quadrocopteren sender takket være den integrerede WiFi-funktion ikke kun de fotos og videoer, der er taget direkte til din smartphone, men tilbyder endda en Live view-funktion . OPTAGELSER I HØJ KVALITET OG EN SIKKER FLYVEATTITUDE, Rollei Fly 60 drone ejer et integreret HD-kamera , som giver dig mulighed for at genopdage fugleperspektivet og adskillige fotos og videoer kan skabe fra en svimlende højde. For at sikre en stabil flyveposition har quadrokopteren et indbygget gyroskop med seks akser, så alt går glat fra start til landing. MEGET NEM STYRING VIA SMARTPHONE ELLER FJERNBETJENING, Med den medfølgende fjernbetjening kan du nemt styre din drone og tage billeder og videoer på samme tid. Sæt blot din smartphone i beslaget, og lad os komme af sted. Med den gratis Fly Air-app har du også mulighed for kun at styre dronen via din smartphone og takket være live-billedoverførslen altid følge med i, hvordan dronen ser ud. Drone med HD-kamera, Flyvetid på ca. 9 til 10 minutter, Kan styres via freeFly Airapp eller fjernbetjening, Indbygget gyroskop med seks akser for stabil flyveholdning, Live-billedtransmission fra dronen via WiFi-funktion til din smartphone, I kassen: 1x Fly 60 - drone, 1x fjernbetjening med smartphone-holder, 2x batterier, 4x udskiftningsrotorblade inklusive skruer, 1x mikro-USB-kabel, 3x AA-batterier, 1x skruetrækker, 1x transporttaske, 1x brugervejledning, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Rollei
Kategori: Droner
EAN: 4048805351008
Varenr.: D19411
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rollei Fly 60 Combo Kamera - GEEKD.dk
-16%699 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rollei Fly 60 Combo Kamera - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev den fantastiske verden af droner med Rollei Fly 60 Combo. Denne sammenfoldelige quadrokopter er designet til både indendørs og udendørs brug og tilbyder imponerende funktioner til både nybegyndere og erfarne dronepiloter. Med et 2 MP kamera og en ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rollei
Kategori: Kamera
EAN: 4048805351008
Varenr.: 51001261850960
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort
702 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK466 kr505 krKøb
2Teknikproffset DK566 kr625 krKøb
3Geekd699 kr699 krKøb
4CompuMail DK702 kr702 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort

PriceData har fulgt prisen på Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 456 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 466 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Rollei Fly 60 Combo 4 rotorer Quadrokopter 2 MP 1280 x 720 pixel 1200 mAh Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026466 kr84 kr (15%)
14. mar. 2026550 kr
13. mar. 2026549,95 kr93,95 kr (21%)
25. feb. 2026456 kr94 kr (17%)
20. jan. 2026550 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026549 kr127 kr (19%)
2. jan. 2026676 kr37 kr (6%)
24. dec. 2025639 kr90 kr (16%)
5. dec. 2025549 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret