Gå til hovedindhold

Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk

RolleiScannereEAN: 4048805206940
Pris fra 779 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 712 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollei DF-S 310 SE - Filmscanner - USB 2.0
779 kr
Til butik
Rollei DF-S 310 SE - Filmscanner - USB 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rollei
Kategori: Diasscannere
Farve: 4
Artikel nr.: 20694
EAN: 4048805206940
Varenr.: 3034203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollei DF-S 310 SE - film scanner - desktop - USB 2.0
779 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk
935 kr
Til butik
Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Rollei DF-S 310 SE er en alsidig og kompakt filmscanner, der giver dig mulighed for at digitalisere dine gamle film og dias med høj kvalitet. Denne scanner er ideel til både amatører og professionelle, der ønsker at bevare deres dyrebare billeder og video...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rollei
Kategori: Kamera
EAN: 4048805206940
Varenr.: 51001262342480
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rollei DF-S 310 SE dias-scanner
966 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Rollei DF-S 310 SE Filmscanner
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
2Proshop DK779 kr818 krKøb
3Geekd935 kr935 krKøb
4Teknikproffset DK966 kr1.025 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 763 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Rollei DF-S 310 SE Filmscanner Desktopmodel Kamera - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026779 kr5 kr (1%)
27. maj 2026774 kr2 kr (0%)
26. maj 2026772 kr12 kr (2%)
25. maj 2026760 kr4 kr (1%)
24. maj 2026764 kr4 kr (1%)
23. maj 2026768 kr4 kr (1%)
22. maj 2026772 kr4 kr (1%)
21. maj 2026776 kr3 kr (0%)
14. maj 2026779 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026778 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret