Gå til hovedindhold

Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml

RodialLotion og fugtighedscremeEAN: 5060027068174
Pris fra 107 krtil 255 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rodial Vit C Face Souffle Deluxe 15 ml
107 kr
Til butik
Rodial Vit C Face Souffle Deluxe 15 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Rodial, Navn: Rodial Vit C Face Souffle Deluxe 15 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Dagcreme
EAN: 5060027068174
Varenr.: C55060
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Vit C Face Soufflé Mini 15 ml
117 kr
Til butik
Rodial Vit C Face Soufflé Mini 15 ml billede

Produktinformation

En væsentlig del af en overbærende hudplejeordning Forkæl din hud med denne luksuriøse Vitamin C Face Soufflé. Beriget med sheasmør og Squalane for at fugte huden i dybden, perfekt kombineret med hudens lysnende C-vitamin. Denne unikke nærende formel opstrammer og fornyer teint, ideel til tør/dehydreret hud. Med 15 ml er den i rejsestørrelse - perfekt at have med på din ferie. En rejse nødvendig.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 5060027068174
EAN: 5060027068174
Varenr.: 3221714
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rodial Vit C Face Souffle 15ml
-25%146 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
2Proshop DK117 kr156 krKøb
3Cocopanda DK146 kr146 krKøb
4Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Rodial Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026107 kr2 kr (2%)
24. apr. 2026109 kr10 kr (8%)
15. apr. 2026119 kr7 kr (6%)
11. apr. 2026126 kr21 kr (14%)
23. mar. 2026147 kr13 kr (8%)
19. mar. 2026160 kr6 kr (4%)
17. mar. 2026154 kr6 kr (4%)
14. mar. 2026160 kr5 kr (3%)
11. mar. 2026155 kr18 kr (13%)
10. mar. 2026137 kr16 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret