Gå til hovedindhold

Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml

RodialAnsigtsrensEAN: 5060027067207
Pris fra 62 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Vit C Brightening Cleanser Mini 20 ml
62 kr
Til butik
Rodial Vit C Brightening Cleanser Mini 20 ml billede

Produktinformation

Et super lysende wake up call for huden. Denne intensive, ikke-slibende daglige ansigtsrens indeholder en kompleks kombination af syrer og c-vitamin, der er kendt for sine lysnende virkninger på huden, for at få huden til at se lysende og ungdommelig ud. Også formuleret med frugt AHA'er for at eksfoliere huden og opstramme porerne for at afsløre en fornyet teint. Huden efterlades med en tonet, raffineret ungdommelig glød. Med 20 ml er den i rejsestørrelse - perfekt at have med på din ferie. En rejse nødvendig.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 5060027067207
EAN: 5060027067207
Varenr.: 3221711
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rodial Vit C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml
73 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rodial Vit C Brightening Cleanser 20ml
-40%79 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK62 kr101 krKøb
2Teknikproffset DK73 kr122 krKøb
3Cocopanda DK79 kr79 krKøb
4Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml

PriceData har fulgt prisen på Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Rodial Vitamin C Brightening Cleanser Deluxe 20 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202662 kr10 kr (14%)
20. maj 202672 kr10 kr (16%)
5. maj 202662 kr5 kr (7%)
2. maj 202667 kr11 kr (14%)
1. maj 202678 kr1 kr (1%)
28. apr. 202677 kr10 kr (15%)
9. apr. 202667 kr1 kr (2%)
19. jan. 202666 kr33 kr (33%)
15. jan. 202699 kr21 kr (27%)
3. jan. 202678 kr21 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret