Gå til hovedindhold

Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml

RodialAnsigtsrensEAN: 5060725475311
Pris fra 171 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rodial Salicylic Acid Cleanser 145 ml
171 kr
Til butik
Rodial Salicylic Acid Cleanser 145 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Rodial, Navn: Rodial Salicylic Acid Cleanser 145 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Rengøring
EAN: 5060725475311
Varenr.: C64137
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Salicylic Acid Cleanser
194 kr
Til butik
Rodial Salicylic Acid Cleanser billede

Produktinformation

Rodial Salicylsyre Cleanser 145ml Rodial Salicylic Acid Cleanser forvandles fra en silkeagtig gel til et luftigt skum, og efterlader huden ren, forfrisket og med et lysende udseende. Ansigtsvasken leverer en skånsom eksfoliering, der fjerner døde hudceller og urenheder for synligt at forny hudens udstråling. Kernen i formlen er salicylsyre, der arbejder på at aflaste porerne og minimere deres udseende. Tilbyder et hydreringsboost, niacinamid hjælper med at forbedre udseendet af hudtonen, mens pink diamantpudder og lotusekstrakter fremmer en frisk finish. Komplet med en letanvendelig pumpeapplikator.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 5060725475311
EAN: 5060725475311
Varenr.: 3265206
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145ml
-20%233 kr
Før 292 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145ml billede

Produktinformation

Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser er en silkeblød gel-rens, der forvandles til et let skum ved kontakt med vand. Denne ansigtsrens fra Rodial indeholder salicylsyre og rosa diamantpulver, som effektivt eksfolierer og fornyer huden, samtidig med at porerne renses i dybden.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Renseprodukter
Artikel nr.: SKPDSALCLNS
EAN: 5060725475311
Varenr.: 3327474
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3Cocopanda DK233 kr233 krKøb
4Lyko DK389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml

PriceData har fulgt prisen på Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml i 154 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rodial Pink Diamond Salicylic Acid Cleanser 145 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026171 kr60 kr (26%)
19. mar. 2026231 kr33 kr (17%)
16. mar. 2026198 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026199 kr32 kr (14%)
21. feb. 2026231 kr37 kr (19%)
23. jan. 2026194 kr4 kr (2%)
21. jan. 2026190 kr15 kr (7%)
17. jan. 2026205 kr8 kr (4%)
3. jan. 2026213 kr81 kr (28%)
31. dec. 2025294 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret