Gå til hovedindhold

Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml

RodialHudplejeEAN: 5060725473973
Pris fra 74 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Snake Serum 02 Mini 5 ml
74 kr
Til butik
Rodial Snake Serum 02 Mini 5 ml billede

Produktinformation

Aktiver og vækk huden med et forfriskende let, men højtydende serum Snake Serum kombinerer hudopstrammende peptider, et unikt ilttilførselssystem og hydreringshelten, hyaluronsyre. Rodial Snake Serum O2 er inspireret af hugormegift-peptider og har syn®-ake-tripeptider, der arbejder for at efterligne den milde opstrammende aktivitet for et fastere, løftet udseende. Med 5 ml er den i rejsestørrelse - perfekt til at prøve vores bedst sælgende Snake Serum O2.

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 5060725473973
EAN: 5060725473973
Varenr.: 3226559
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 5 ml
78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml
85 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rodial Snake Serum O2 5ml
-20%113 kr
Før 142 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rodial Snake Serum O2 Deluxe 5 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK74 kr113 krKøb
2Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
3CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
4Cocopanda DK113 kr113 krKøb
5Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml

PriceData har fulgt prisen på Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rodial Freeze And Smooth Snake Serum O2 - - 5 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202674 kr4 kr (5%)
11. apr. 202678 kr21 kr (21%)
8. apr. 202699 kr13 kr (15%)
30. mar. 202686 kr1 kr (1%)
29. mar. 202687 kr12 kr (12%)
26. mar. 202699 kr1 kr (1%)
24. mar. 202698 kr12 kr (14%)
12. mar. 202686 kr10 kr (13%)
26. feb. 202676 kr5 kr (6%)
2. feb. 202681 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret