Gå til hovedindhold

Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss

RodialMakeupEAN: 5056217807197
Pris fra 131 krtil 345 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rodial Blush Drops Sunset Kiss 15 ml
131 kr
Til butik
Rodial Blush Drops Sunset Kiss 15 ml billede

Produktinformation

Rodial 5056217807197 rouge Sunset Kiss Væske

Produktspecifikationer

Mærke: Rodial
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 5056217807197
EAN: 5056217807197
Varenr.: 3065341
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss
146 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rodial Blush Drops Sunset Kiss 15ml
-40%169 kr
Før 282 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rodial Blush Drops Sunset Kiss
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK131 kr170 krKøb
2Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
3Cocopanda DK169 kr169 krKøb
4Lyko DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss

PriceData har fulgt prisen på Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss i 183 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Rodial Blush Drops 15 ml Liquid Blush/Sunset Kiss de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026131 kr15 kr (10%)
18. maj 2026146 kr8 kr (5%)
13. maj 2026154 kr2 kr (1%)
12. maj 2026156 kr5 kr (3%)
8. maj 2026161 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026162 kr16 kr (9%)
9. apr. 2026178 kr9 kr (5%)
8. apr. 2026187 kr16 kr (9%)
5. apr. 2026171 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026173 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret