Gå til hovedindhold

Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A

RoborockFiltre og skærmeEAN: 6970995783209
Pris fra 129 krtil 318 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roborock 8.02.0082 vaskbart filter til robotstøvsuger - hvid
129 kr
Til butik
Roborock 8.02.0082 vaskbart filter til robotstøvsuger - hvid billede

Produktinformation

Roborock 8.02.0082. Produkttype: Filter, Egnet til støvsugertype: Robot støvsuger, Produktfarve: Hvid. Antal pr. pakke: 1 stkFunktionerEgnet til støvsugertype: Robot støvsugerProduktfarve: HvidProdukttype: FilterVaskbar: JaEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 0.06g
EAN: 6970995783209
Varenr.: 2168528
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock 8.02.0082 Filter
139 kr
Til butik
Roborock 8.02.0082 Filter billede

Produktinformation

Roborock 8020082 Filter Optimer din rengøringsoplevelse med Roborock 8020082 Filter, designet specielt til Roborock støvsugere. Dette højkvalitets filter sørger for effektiv indfangning af støv og allergener, hvilket betyder, at dit hjem forbliver renere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Luftrensere
EAN: 6970995783209
Varenr.: 131256
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock 8.02.0082 vaskbart filter til robotstøvsuger - hvid
149 kr
Til butik
Roborock 8.02.0082 vaskbart filter til robotstøvsuger - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 0.06g
EAN: 6970995783209
Varenr.: 2168528
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock 8.02.0082 Filter
164 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock HEPA-filter til model S7
189,75 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A
239 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Roborock vaskbart filter til S7 - 3stk.
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Roborock HEPA filter RR0182 2-pack
-26%318 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK129 kr129 krKøb
2Ultrashop139 kr139 krKøb
3Vivas DK149 kr218 krKøb
4CompuMail DK164 kr164 krKøb
5CS MEGASTORE DK189,75 kr228,75 krKøb
6InkClub DK239 kr239 krKøb
7Homeshop DK299 kr299 krKøb
8Teknikproffset DK318 kr367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Roborock HEPA-filter Roborock S7, 2-pakning 6970995783209 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026129 kr10 kr (7%)
25. maj 2026139 kr4 kr (3%)
24. maj 2026143 kr41 kr (40%)
23. maj 2026102 kr8 kr (7%)
17. maj 2026110 kr29 kr (21%)
9. maj 2026139 kr24 kr (15%)
8. maj 2026163 kr22 kr (12%)
7. maj 2026185 kr40 kr (28%)
6. maj 2026145 kr56 kr (63%)
1. maj 202689 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret