Gå til hovedindhold

Noname Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn

NonameTelteEAN: 5709388165251
Pris fra 2.324 krtil 2.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.999 kr 23. maj

Sammenlign priser på Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Robens Seeker 2 LW telt til 2 personer - green
2.324 kr
Til butik
Robens Seeker 2 LW telt til 2 personer - green billede

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Telte
Farve: 6
Artikel nr.: 697390
EAN: 5709388165251
Varenr.: 25458654
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn
2.325 kr
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Robens Seeker 2 LW telt - 2-pers. - Telte
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.324 kr2.324 krKøb
2Cykelpartner.dk2.325 kr2.325 krKøb
3Outdoornu.dk2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn i 54 dage. Laveste pris i perioden er 1.999 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.449 kr.

Den nuværende pris på 2.324 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Robens Seeker 2 LW - Letvægts Dome Telt - 2 personers - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.324 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.325 kr326 kr (16%)
23. maj 20261.999 kr400 kr (17%)
22. maj 20262.399 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.398 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.399 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.398 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.399 kr99 kr (4%)
12. maj 20262.498 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.499 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret