Gå til hovedindhold

NO NAME Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9

NO NAMESkoEAN: 9358819078552
Pris fra 499 krtil 679 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9
-44%499 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 billede

Produktinformation

Rip Curl Flash Bomb Round Toe 7 mm er en af de mest solgte og varmeste neopren sko på markedet. Den er skabt til vinterens kolde sessioner med maksimal varme og komfort. Det ikoniske Flash Lining-for tørrer hurtigt og reducerer lugt, så støvlerne er klar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rip Curl
Kategori: Surfing
Størrelse: EU 41 / US 9
EAN: 9358819078552
Varenr.: 58042739818845
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rip Curl F-Bomb 7 mm neopren-sko med rund tå - sort, str. 9
659 kr
Til butik
Rip Curl F-Bomb 7 mm neopren-sko med rund tå - sort, str. 9 billede

Produktinformation

Funktionelle neopren-sko til vandsportRip Curl F-Bomb 7 mm er solide neopren-sko designet til vandaktiviteter, hvor greb og beskyttelse er afgørende. Den runde tå og den sorte, strømlinede profil giver et neutralt look, der passer til alt dit udstyr. Justerbare stropper over vrist og omkring skaftet hjælper med at holde foden stabil, så du kan fokusere på din session.Komfort og kontrol i koldt vandMed en tykkelse på 7 mm er disse sko velegnede, når temperaturen falder, og du har brug for ekstra isolering omkring fødderne. Den glatte ydersål giver et ensartet kontaktpunkt for god fornemmelse på boardet, mens den høje ankel med lukning bidrager til en sikker pasform. Et diskret Rip Curl-logo pryder siden.Type: Neopren-sko til vandsportModel: F-BombTykkelse: 7 mmTåtype: Rund tåFarve: SortStørrelse: 9Lukning: Justerbare stropper ved vrist og skaft...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sportssko
Vægt: 2.4g
EAN: 9358819078552
Varenr.: 2159029
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rip Curl F-Bomb 7 mm neopren-sko med rund tå - sort, str. 9
679 kr
Til butik
Rip Curl F-Bomb 7 mm neopren-sko med rund tå - sort, str. 9 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sportssko
Vægt: 2.4g
EAN: 9358819078552
Varenr.: 2159029

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1SURFMORE.dk499 kr499 krKøb
2Boligcenter DK659 kr659 krKøb
3Vivas DK679 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9

PriceData har fulgt prisen på Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 i 67 dage. Den nuværende pris er 499 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Rip Curl Flashbomb Round Toe Neopren Sko (7 mm) - EU 41 / US 9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. mar. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret