Gå til hovedindhold

Hager Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301

HagerEludstyrEAN: 3250615703019
Pris fra 285 krtil 398,13 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113,13 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 273 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager ST301, 230 V
285 kr
Til butik
Hager ST301, 230 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Dørklokke & Ringeklokke
Farve: 1
Artikel nr.: ST301
EAN: 3250615703019
Varenr.: 1913216
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Ringetransformer 4VA 230/8/12V
285 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ringetransf.4Va 8-12V 2M St301
302,39 kr
Til butik
Ringetransf.4Va 8-12V 2M St301 billede

Produktinformation

Hager ringetransformer Un primær: 230VAC, Un sekundær: 8-12VAC Ydeevne: 4-16VA. Alle transformere er termisk overbelastnings- og kortslutningsbeskyttet. Ringtransformer ST301, primær 230V, sekundær 8 / 12V, 4VA, 50-60Hz, 36mm bred, for DIN-skinne Søgeterm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Hardware
EAN: 3250615703019
Varenr.: 8810763747665
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ringetransf.4va 8-12v 2m st301
311,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301
398,13 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301
398,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK285 kr324 krKøb
2Proshop DK285 kr324 krKøb
3Billigelogvvs.dk302,39 kr302,39 krKøb
4MaintainIt311,25 kr311,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN398,13 kr398,13 krKøb
6EL-NETSALG398,13 kr398,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301

PriceData har fulgt prisen på Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Ringetransformer 4VA 8-12V 2 moduler ST301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026285 kr15 kr (5%)
26. apr. 2026300 kr1,2 kr (0%)
25. apr. 2026298,8 kr
22. apr. 2026298 kr
14. apr. 2026298,8 kr
13. apr. 2026299 kr
31. mar. 2026298,8 kr
29. mar. 2026299 kr13 kr (4%)
24. mar. 2026312 kr13,2 kr (4%)
21. mar. 2026298,8 kr7,2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret