Gå til hovedindhold

Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml

Rimmel LondonLip glossEAN: 3616305226013
Pris fra 48 krtil 95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss Pink To The Berry 10 ml
-41%48 kr
Før 81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss Pink To The Berry 10 ml billede

Produktinformation

Opnå øjeblikkeligt fyldigere læber med en glansfuld finish med Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: 99350208604
EAN: 3616305226013
Varenr.: 3304172
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Thrill Seeker Lip Gloss 10 ml - 350 Pink to the berry
-25%67,5 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Thrill Seeker Lip Gloss 10 ml - 350 Pink to the berry billede

Produktinformation

RIMMEL Thrill Seeker Lip Gloss giver øjeblikkeligt fyldigere læber med den smukkeste glans i en lækker glans-agitig nuance, der får munden til at løbe i vand. Inspireret af dine foretrukne universalfarver vil denne veganske lipgloss blive dit foretrukne h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Lip Makeup
EAN: 3616305226013
Varenr.: 117459
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml
69 kr
Til butik
Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml billede

Produktinformation

⭐ Glasagtig højglans · Ikke‑klistret komfort · Smigrende rosa‑bærnuance Giv læberne et spejllignende løft med en let og behagelig gloss i nuancen 350 Pink To The Berry. Farven er en frisk rosa-bær, der tilfører netop den rette mængde pigment til at fremhæve læbernes naturlige tone – med en glans, der ser poleret ud uden at føles tung eller klistret. Fordele Glasagtig finish, der får læberne til at se glattere og mere fyldige ud. Blød, let tekstur med komfortabel, ikke-klistret fornemmelse. Bygbar intensitet: fra transparent shine til mere farvemættet resultat med ekstra lag. Kan bruges alene eller som topcoat over læbestift eller lipliner. Præcis applikatorspids sikrer jævn og kontrolleret påføring. Sådan bruger du produktet Påfør direkte på rene læber – start i midten og fordel ud mod amorbuen og mundvigene. Ønsker du ekstra volumen-look, tilføj et ekstra lag i midten af overlæben og underlæben. Brug over din favoritlæbestift for ekstra dimension og glans. Resultat Læberne fremstår glatte, veldefinerede og glansfulde med en elegant rosa-bærtonet finish, der frisker hele looket op – både til hverdag og fest. Nuancebeskrivelse 350 Pink To The Berry: en medium rosa med fine bærundertoner, som klæder både neutrale og kolde hudtoner og giver et friskt farvepift på varme undertoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Læber
Størrelse: 10.00ml
Artikel nr.: 3616305226013
EAN: 3616305226013
Varenr.: 3616305226013
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss Lip Gloss 350 Pink to the berry
80 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Thrill Seeker Lip Gloss 350 Pink To The Berry - 10 ml
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK48 kr48 krKøb
2NiceHair.dk67,5 kr67,5 krKøb
3Beautycos DK69 kr98 krKøb
4Lyko DK80 kr80 krKøb
5NordicFeel DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Rimmel London Thrill Seeker Glassy Gloss 350 Pink To The Berry 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202648 kr14,3 kr (23%)
28. apr. 202662,3 kr6,7 kr (10%)
18. apr. 202669 kr15 kr (28%)
8. apr. 202654 kr15 kr (22%)
7. apr. 202669 kr1,5 kr (2%)
5. apr. 202667,5 kr1,5 kr (2%)
4. apr. 202669 kr1,5 kr (2%)
30. mar. 202667,5 kr1,5 kr (2%)
8. mar. 202669 kr2 kr (3%)
4. mar. 202667 kr5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret