Gå til hovedindhold

Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g

RimmelAnsigtspudderEAN: 3607345064543
Pris fra 38 krtil 72 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Stay Matte Pressed Powder 005 Silky beige 14ml
38 kr
Til butik
Rimmel Stay Matte Pressed Powder 005 Silky beige 14ml billede

Produktinformation

Rimmel Stay Matte Pressed Powder ansigtspudder 14 ml 005 Silky Beige

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17420174005
EAN: 3607345064543
Varenr.: 3346786
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rimmel Stay Matte Fast Pudder 005 silky beige 14g
49 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Stay Matte Pressed Powder - 005 Silky Beige
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Stay Matte Pressed Powder - 005 Silky Beige billede

Produktinformation

RIMMEL Stay Matte Pressed Powder 14 g - 005 Silky Beige er Rimmels super populære pudder, der holder huden mat uden at give synlig farve eller struktur. Kan bruges til at støtte foundation og concealer eller som touch up i løbet af dagen. RIMMEL Stay Matt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Face Powder
EAN: 3607345064543
Varenr.: 108865
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Stay Matte Pressed Powder Silky Beige 005
67 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK38 kr77 krKøb
2Hobbix49 kr49 krKøb
3NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
4Lyko DK67 kr67 krKøb
5NordicFeel DK72 kr72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g i 186 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 19% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Rimmel London Stay Matte Pressed Powder 005 Silky Beige - 14 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202638 kr2,37 kr (7%)
11. maj 202635,63 kr6,37 kr (15%)
6. maj 202642 kr4 kr (11%)
28. apr. 202638 kr4 kr (10%)
22. apr. 202642 kr4 kr (11%)
20. apr. 202638 kr10 kr (36%)
19. apr. 202628 kr10 kr (26%)
15. apr. 202638 kr3 kr (9%)
14. apr. 202635 kr5 kr (13%)
10. apr. 202640 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret