Gå til hovedindhold

Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t

RimmelEyelinerEAN: 5012874025862
Pris fra 35,59 krtil 89,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 54,36 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 22. maj

Sammenlign priser på Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35.59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t
35,59 kr
Til butik
Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Sminke
Farve: 4
Artikel nr.: 34007210061
EAN: 5012874025862
Varenr.: 6308674
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Soft Kohl Kajal Eye Liner Pencil 061 Jet Black 1 g
50 kr
Til butik
Rimmel London Soft Kohl Kajal Eye Liner Pencil 061 Jet Black 1 g billede

Produktinformation

👁 Blød kajaltekstur · Kulsort farve · Nem at tone til smoky eyes Skab alt fra diskret definition til dramatisk smoky eye med denne klassiske kajalblyant i nuancen 061 Jet Black. Den cremede, bløde stift glider let hen over huden uden at trække, giver dyb sort farve i ét strøg og kan tones ud, før den sætter sig. Perfekt til både præcise linjer langs vippekanten og en blød, udtonet effekt. Fordele Intens, kulsort pigment for markant definition. Blød og cremet konsistens, der er let at arbejde med. Kan bruges langs øvre/nedre vippekant og på den indre kant. Ideel til både skarpe liner-looks og hurtigt udtonede smoky effekter. Kan spidses med en almindelig kosmetisk blyantspidser for maksimal præcision. Sådan bruger du produktet Spids blyanten let for en præcis spids. Tegn korte, lette strøg tæt ved vippekanten for at definere øjet. Ønsker du en blødere finish, tones stregen straks med en pensel eller fingertip. For ekstra intensitet kan du lægge farve på vandlinjen efter behov. Vil du forlænge holdbarheden, kan du fiksere med en mat, sort øjenskygge ovenpå. Resultat Et defineret og intenst sort blik, der kan tilpasses alt fra hverdagsfin til aftenlook. Teksturen gør det let at skifte mellem skarp præcision og bløde overgange – helt uden besvær. Godt at vide Ikke vandfast – fjernes nemt med øjenmakeupfjerner. Træpencil, der giver stabil påføring og nem kontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Eyeliner
Størrelse: 1.20g
Artikel nr.: 5012874025862
EAN: 5012874025862
Varenr.: 5012874025862
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Soft Kohl Eyeliner Pencil - 061 Jet sort
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Soft Kohl Eyeliner Pencil - 061 Jet sort billede

Produktinformation

Rimmel Soft Kohl Eyeliner Pencil er en cremet og blød stift, som giver en meget præcis liner. Den er super nem at arbejde med, og den meget holdbare formel holder i op til 12 timer. På grund af den cremede formel er denne liner perfekt at bruge hvis man ø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Eyebrow Stencils
EAN: 5012874025862
Varenr.: 60620
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Soft Kohl Eye Pencil Jet Black 061
62 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Soft Khol Kajal Eyeliner Pencil Jet Black - 1.2 g
-1%69 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Soft Kohl Eye Pencil - 061 Jet Black
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35,59 kr74,59 krKøb
2Beautycos DK50 kr79 krKøb
3NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
4Lyko DK62 kr62 krKøb
5NordicFeel DK69 kr69 krKøb
6Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t

PriceData har fulgt prisen på Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t i 166 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 35,59 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Rimmel Soft Khol Kajal, Kohl, Blyant, Sort, Jet Black, 1,2 g, 12 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202635,59 kr14,41 kr (29%)
26. maj 202650 kr30 kr (150%)
22. maj 202620 kr30 kr (60%)
21. maj 202650 kr30 kr (150%)
20. maj 202620 kr15,48 kr (44%)
17. maj 202635,48 kr
16. maj 202635,59 kr4,36 kr (11%)
14. maj 202639,95 kr10,05 kr (20%)
13. maj 202650 kr10,05 kr (25%)
9. maj 202639,95 kr2,36 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret