Gå til hovedindhold

Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml

RimmelLip glossEAN: 3614220077666
Pris fra 50 krtil 76 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Oh My Gloss 150 Glossaholic 6gr
50 kr
Til butik
Rimmel Oh My Gloss 150 Glossaholic 6gr billede

Produktinformation

En unik lipgloss der fås i en bred vifte af farver, som kan skabe en høj glans, glas-lignende finish. Kan bruges alene eller ovenpå en læbestift/læbepen, for at give ekstra glans og 3D effekt. Indeholder arganolie og E-vitamin som beskytter og fugter læberne. Virker ikke klistret på læberne og holder i op til 6 timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17451571150
EAN: 3614220077666
Varenr.: 3346466
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Oh My Gloss 6.5 ml - 150 Glossaholic
-25%60 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Oh My Gloss 6.5 ml - 150 Glossaholic billede

Produktinformation

RIMMEL Oh My Gloss - 150 Glossaholic er en unik lipgloss der fås i en bred vifte af farver, som kan skabe en høj glans, glas-lignende finish. Kan bruges alene eller ovenpå en læbestift/læbepen, for at give ekstra glans og 3D effekt. Indeholder arganolie o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Lip Gloss
EAN: 3614220077666
Varenr.: 108882
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Oh My Gloss! Shiny Lip Gloss 150 Gloss!
68 kr
Til butik
Rimmel Oh My Gloss! Shiny Lip Gloss 150 Gloss! billede

Produktinformation

En vidunderlig lipgloss, der nærmest glider henover læberne og giver en smuk nuance, glans og lang holdbarhed. Denne lipgloss indeholder Rimmels gloss lock-teknologi, der giver tredimensionel glans. Lipglossen hjælper med at tilføre fugt til dine læber og sørger for, at de forbliver smukke og glansfulde i op til seks timer. Indeholder arganolie og E-vitamin, der giver glans, som dine læber vil elske Ikke-klistret, let og behagelig Rimmel Oh My Gloss! Shiny Lip Gloss 150 Gloss!

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: 67675
EAN: 3614220077666
Varenr.: 1394-159-0150
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml
69 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Oh My Gloss 150 - 6 ml
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK50 kr89 krKøb
2NiceHair.dk60 kr60 krKøb
3Lyko DK68 kr68 krKøb
4Beautycos DK69 kr98 krKøb
5NordicFeel DK76 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Rimmel London Oh My Gloss! 150 Glossaholic 6 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202650 kr2 kr (4%)
6. maj 202652 kr2 kr (4%)
28. apr. 202650 kr2 kr (4%)
22. apr. 202652 kr4 kr (8%)
15. apr. 202648 kr2 kr (4%)
9. apr. 202650 kr1 kr (2%)
25. mar. 202649 kr2 kr (4%)
11. mar. 202651 kr2 kr (4%)
5. mar. 202649 kr1 kr (2%)
4. mar. 202650 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret