Gå til hovedindhold

Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml

RimmelMakeupEAN: 3616305401021
Pris fra 95 krtil 155 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 27. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Multi Tasker Better Than Filters 004 Light medium
95 kr
Til butik
Rimmel Multi Tasker Better Than Filters 004 Light medium billede

Produktinformation

Sig hej til verdens bedste hud. Opnå en glød, der er endnu bedre end et filter med denne 3-i-1 hudprimer, glødbooster og highlighter. Den lette blendbare formel giver en strålende og glat glød. Påføres alene, blandet, under eller over din base - Letvægts, blandbar formel er infunderet med naturlige biopeptider, vitamin C og E, huden føles næret og revitaliseret, hvilket afslører en bedre hud på kun 4 uger - Lysreflekterende pigmenter giver huden en perfekt oplyst og glat glød, sig farvel til filtre - Fås i 8 hudtilpassende nuancer, Multi-Tasker Better Than Filters er cruelty-free og vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17417974004
EAN: 3616305401021
Varenr.: 3346419
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Multi Tasker Bedste Than Filters 04 30 ml
108 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Multi Tasker 3-in-1 - 30 ml - 004 Light medium
-25%116,25 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Multi Tasker 3-in-1 - 30 ml - 004 Light medium billede

Produktinformation

Rimmel Multi Tasker 3-in-1 - 004 Light medium gør det muligt at opnå en glød, der er endnu bedre end et filter med denne 3-i-1 hudprimer, glødbooster og highlighter. Den lette blendbare formel giver en strålende og glat glød, og kan påføres alene, blandet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Face Primer
EAN: 3616305401021
Varenr.: 110189
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml
129 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Multi-Tasker Better Than Filters Face Primer G
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK95 kr134 krKøb
2CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
3NiceHair.dk116,25 kr116,25 krKøb
4Beautycos DK129 kr158 krKøb
5Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Rimmel London Multi Tasker Better Than Filters Primer Highliger + Glow Booster 004 Light Medium 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202695 kr1 kr (1%)
28. maj 202696 kr17 kr (22%)
27. maj 202679 kr7,48 kr (9%)
26. maj 202686,48 kr7,48 kr (9%)
23. maj 202679 kr7,28 kr (8%)
22. maj 202686,28 kr
21. maj 202686,56 kr3,44 kr (4%)
14. maj 202690 kr5 kr (5%)
7. maj 202695 kr5 kr (6%)
29. apr. 202690 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret