Gå til hovedindhold

Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g

RimmelØjenskyggeEAN: 3614224525118
Pris fra 65 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Magnifeyes Eyeshadow Palette 001 Nude edition 14gr
65 kr
Til butik
Rimmel Magnifeyes Eyeshadow Palette 001 Nude edition 14gr billede

Produktinformation

Paletten til enhver lejlighed, fra dag til aften. Palette med tolv øjenskygger, som er nøje sammensat af tolv smukke og holdbare nuancer. Kan kombineres på utallige måder, og har forskellige finisher lige fra mat, til shimmer og metallic. De bløde og lækre skygger er utrolig nemme at tone sammen og blende ud. Den lille smarte indpakning, gør at de er nemme at have med overalt.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17436275001
EAN: 3614224525118
Varenr.: 3340710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RIMMEL_Magnif'Eyes Eyeshadow Palette 001 Nude Edition 14.16g
75 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Magnif'eyes Eyeshadow Palette 001 Nude Edition
95 kr
Til butik
Rimmel Magnif'eyes Eyeshadow Palette 001 Nude Edition billede

Produktinformation

All-in-1 palette - Eyeliner, highlighter og øjenskygge i én palette. En palette med 12 farver, 6 glansfulde og 6 matte, for at kunne skabe det perfekte look til enhver lejlighed. Kan påføres tørt eller vådt for en mere præcis linje. Vælg en lys farve for at highlighte eller som base over hele øjenlåget eller en mørkere for at forstærke konturer. Rimmel Magnif'eyes Eyeshadow Palette 001 Nude Edition...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Øjne
Størrelse: 14.000000000
Artikel nr.: 67613
EAN: 3614224525118
Varenr.: 1394-208-0001
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g
99 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Magnifeyes Eyeshadow Palette 001 Nude Edition - 14 g
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK65 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
3Lyko DK95 kr95 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5NordicFeel DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g i 184 dage. Laveste pris i perioden er 49,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Rimmel London Magnif'Eyes 001 Nude Edition Eye Contouring Palette 14 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202665 kr1 kr (2%)
22. maj 202664 kr4 kr (7%)
16. maj 202660 kr8 kr (12%)
14. maj 202668 kr1 kr (1%)
12. maj 202669 kr2 kr (3%)
11. maj 202667 kr7 kr (12%)
9. maj 202660 kr11 kr (15%)
8. maj 202671 kr1 kr (1%)
7. maj 202670 kr25 kr (26%)
6. maj 202695 kr31 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret