Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g

RimmelLæbebalsam og -behandlingerEAN: 3616302989201
Pris fra 62,09 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36,91 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,95 kr 24. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.09 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Lipbalm 1 GR 1 GR - 002 Apricot Beauty
-38%62,09 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Lipbalm 1 GR 1 GR - 002 Apricot Beauty billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Lip Butter Quench Clean Lip Balm er en fugtgivende og let farvet læbepomade med en cremet konsistens, der gør, at den glider let hen over læberne. Denne plejende og nærende læbepomade giver læberne et dugfrisk strejf af farve med en let...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 3616302989201
Varenr.: 108875
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Natural Apricot
82 kr
Til butik
Rimmel Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Natural Apricot billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Lip Butter Quench Clean Lip Balm er en fugtgivende og let farvet læbepomade med en cremet konsistens, der får den til at glide let på læberne. Denne plejende og nærende læbepomade giver læberne et dugfriskt strejf af farve med let og fin dækning. Læbepomaden er 100 % vegansk, og den miljøvenlige, FSC-certificerede emballage indeholder mindst 30 % genbrugsmateriale (PCR). Anvendelse:Brug på rene læber alene eller oven på en læbestift for at tilføje farve til dit look. Rimmel Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Natural Apricot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: 67438
EAN: 3616302989201
Varenr.: 1394-280-0002
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g
89 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g billede

Produktinformation

🍊 Vegansk formel · Plejende læbepomade med let farve · Naturlig abrikoston Giv læberne en frisk, naturlig glød med Kind & Free Tinted Lip Balm i farven 002 Apricot Beauty. Den lette, plejende balm smelter på læberne og efterlader en blød, glansfuld finish med en varm abrikos-tone, der fremhæver din naturlige læbefarve. Farven er gennemsigtig og kan opbygges i intensitet, så du nemt skifter fra diskret tint til mere synlig nuance – perfekt til både hverdagslook og hurtige touch-ups på farten. Fordele Sheer, opbyggelig farve i en flatterende abrikoston (002 Apricot Beauty) Plejer og blødgør med en komfortabel, fugtgivende balm-tekstur Let glans og ikke-klistret finish Nem at påføre direkte fra stiften – ideel til tasken Vegansk formel Sådan bruger du produktet Påfør direkte på rene læber. Dup eller læg flere lag for at intensivere farven. Brug alene for et naturligt look, eller over en lipliner for mere definition. Genpåfør i løbet af dagen efter behov for ekstra fugt og glans. Resultat Bløde, velplejede læber med en naturlig, varm abrikosglød og en komfortabel fornemmelse, der holder sig pæn gennem dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 1.70g
Artikel nr.: 3616302989201
EAN: 3616302989201
Varenr.: 3616302989201
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind&free Lipbalm 002 Natural Apricot - 1,7 g
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk62,09 kr62,09 krKøb
2Lyko DK82 kr82 krKøb
3Beautycos DK89 kr118 krKøb
4NordicFeel DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g i 166 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 62,09 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Tinted Lip Balm 002 Apricot Beauty 1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202662,09 kr22,14 kr (55%)
24. maj 202639,95 kr22,14 kr (36%)
23. maj 202662,09 kr22,14 kr (55%)
14. maj 202639,95 kr22,14 kr (36%)
13. maj 202662,09 kr22,14 kr (55%)
21. apr. 202639,95 kr1,05 kr (3%)
20. apr. 202641 kr1,05 kr (3%)
14. apr. 202639,95 kr1,05 kr (3%)
13. apr. 202641 kr1,05 kr (3%)
27. mar. 202639,95 kr10,48 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret