Gå til hovedindhold

RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil

CFHSanitetEAN: 4001845521497
Pris fra 25,17 krtil 41 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 15,83 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.17 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gasdåse CFH m/sikkerhedsventil 190 g
-46%25,17 kr
Før 47 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gasdåse CFH m/sikkerhedsventil 190 g billede

Produktinformation

CFH 190 gram punkterbar gasdåse med sikkerhedsventil. Flammetemperatur op til 1750 °C. Blæselampetilbehør

Produktspecifikationer

Mærke: CFH
Kategori: Loddeudstyr
EAN: 4001845521497
Varenr.: 331485
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gasdåse til blæselampe - 190gr
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gasdåse 190 gram til blæselampe
27 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gasdåse 190 gram til blæselampe
-13%28 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CFH gasdåse 190 g. punkterbar
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CFH butangas
33,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk25,17 kr25,17 krKøb
2LavprisVærktøj26 kr26 krKøb
3CompletVVS27 kr27 krKøb
4BilligVVS DK28 kr28 krKøb
5Elvvs.dk29 kr29 krKøb
6EL-GROSSISTEN33,86 kr33,86 krKøb
7CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil

PriceData har fulgt prisen på RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil i 178 dage. Laveste pris i perioden er 24,48 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25,17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for RIMAC Butangasdåse CFH 190 gram med sikkerhedsventil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202625,17 kr
30. maj 202626 kr
23. maj 202625,17 kr
22. maj 202626 kr
15. maj 202625,17 kr
14. maj 202626 kr
2. maj 202625,17 kr
1. maj 202626 kr
18. apr. 202625,17 kr
17. apr. 202626 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret