Gå til hovedindhold

!Andre Kortspil Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs)

!Andre KortspilKortspilEAN: 0810155273248
Pris fra 2.630,95 krtil 2.767 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 136,05 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.899,95 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2630.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs)
2.630,95 kr
Til butik
Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) billede

Produktinformation

Origins, the debut set of Riftbound: League of Legends TCG, brings Champions to the battlefield like never before. Powering up your deck with 14-card booster packs that pull from a pool of nearly 300 cards, this set features a wide variety of ar

Produktspecifikationer

Kategori: Sealed (Boosters, Decks, etc.)
EAN: 0810155273248
Varenr.: 350999
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Riftbound: League of Legends TCG - Set One: Origins Booster Ekranas (24 packs)
2.767 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk2.630,95 kr2.630,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.767 kr2.767 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs)

PriceData har fulgt prisen på Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.630,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.033 kr.

Den nuværende pris på 2.630,95 kr er 29% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Riftbound: League of Legends TCG: Set 01: Origins - Booster Box (Display, 24 Packs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.630,95 kr631,95 kr (32%)
31. maj 20261.999 kr631,95 kr (24%)
30. maj 20262.630,95 kr631,95 kr (32%)
4. apr. 20261.999 kr99,05 kr (5%)
29. mar. 20261.899,95 kr99,05 kr (5%)
28. mar. 20261.999 kr99,05 kr (5%)
24. mar. 20261.899,95 kr99,05 kr (5%)
23. mar. 20261.999 kr99,05 kr (5%)
13. mar. 20261.899,95 kr75 kr (4%)
3. mar. 20261.974,95 kr24,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret