Gå til hovedindhold

creativ company Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G

creativ companyRhinstenEAN: 5707167615898
Pris fra 28,95 krtil 34,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,95 kr 10. maj

Sammenlign priser på Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Rhinsten, str. 5 mm, 15 g/ 1 pk.
-5%28,95 kr
Før 30,4 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rhinsten, str. 5 mm, 15 g/ 1 pk. billede

Produktinformation

Farvestrålende sortiment af runde og dråbeformede, facetslebne rhinsten/dekorationssten med flad bagside Features: Amount: 15 g/ 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Rhinsten / Rhinestones
EAN: 5707167615898
Varenr.: 5707167615898
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rhinsten, 5 mm, ass. farver, 15 g
30 kr
Til butik
Rhinsten, 5 mm, ass. farver, 15 g billede

Produktinformation

Rhinsten, 5 mm assorterede farver, 15 g. Giv dine kreative projekter masser af glimmer og farve med dette store sæt rhinsten! Du får hele 15 g i størrelsen 5 mm i et væld af smukke, assorterede farver, der gør det nemt at skabe iøjnefaldende og dekorati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pailletter
EAN: 5707167615898
Varenr.: 4649425
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G
34,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby28,95 kr28,95 krKøb
2Nova Nordic A/S30 kr30 krKøb
3Gucca.dk34,95 kr34,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G

PriceData har fulgt prisen på Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G i 181 dage. Laveste pris i perioden er 23,95 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 34,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28,95 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Rhinsten - Flere Farver Og Former - Str. 5 Mm - 15 G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202628,95 kr2 kr (7%)
28. maj 202626,95 kr2 kr (7%)
16. maj 202628,95 kr1,05 kr (4%)
15. maj 202630 kr1,05 kr (4%)
14. maj 202628,95 kr5 kr (21%)
10. maj 202623,95 kr6,05 kr (20%)
9. maj 202630 kr6,05 kr (25%)
7. maj 202623,95 kr6,05 kr (20%)
30. apr. 202630 kr2,05 kr (7%)
15. apr. 202627,95 kr4 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret