Gå til hovedindhold

Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkSanitetEAN: 4022425672002
Pris fra 98,75 krtil 100 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1,25 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 6. maj

Sammenlign priser på Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Skydestykke 100 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
98,75 kr
Til butik
Rheinzink Skydestykke 100 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

Rz Skydestykke 100 MM

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Skydestykker
EAN: 4022425672002
Varenr.: 276664060
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke, prePatina walzblank, 100/116 mm
99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk98,75 kr98,75 krKøb
2WATTOO.DK99 kr99 krKøb
3Elvvs.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 180 dage. Laveste pris i perioden er 93,25 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 98,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 98,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202698,75 kr
28. maj 202698,5 kr3,5 kr (4%)
25. maj 202695 kr3,5 kr (4%)
24. maj 202698,5 kr3,5 kr (4%)
23. maj 202695 kr1 kr (1%)
6. maj 202694 kr3,5 kr (4%)
5. maj 202697,5 kr3,5 kr (4%)
24. mar. 202694 kr3,5 kr (4%)
23. mar. 202697,5 kr3,5 kr (4%)
20. mar. 202694 kr3,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret